Таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні комітету, повідомляє «Укрінформ».

«Засудити напад, вимагати максимально швидкого, оперативного розслідування та вказати про відповідальність в умовах війни для ЗМІ», – заявила голова комітету Вікторія Сюмар.

Як повідомлялося, у неділю, 4 вересня, під час акції протесту проти редакційної політики телеканалу «Інтер» у студії телекомпанії «Національні інформаційні системи», яка виробляє новини для телеканалу, виникла пожежа. За інформацією ДСНС, за вечір офіс телекомпанії підпалювали двічі. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що у МВС розглядають версії як умисного підпалу телестудії, так і самопідпалу, до якого може бути причетна адміністрація телеканалу.

У понеділок, 5 вересня, зранку до будівлі телеканалу «Інтер» у Києві зібрались активісти, які вимагали проведення на каналі ревізії та зміни редакційної політики. Працівників телеканалу ввечері випустили з приміщення через створений поліцією коридор.

Сьогодні стало відомо, що у справі телеканалу «Інтер» відкрито провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності.