Оксана Дащаківська презентувала проект підвищення обізнаності виборців про їхні права та виборчі процедури.

По-перше, для виборців будуть проводити онлайн консультації. Оксана Дащаківська нагадала, що згідно з новим виборчим законодавством, у кожному селі тепер має бути Інтернет, аби забезпечити можливість спостереження за виборчими дільницями. Тому онлайн консультації стають особливо актуальними. Онлайн консультації можна отримати на «Форумі» сайту «Вибори в Україні».

Другою частиною проекту є введення «гарячої лінії». Позаяк чимало виборців досі не знають усіх нюансів виборчого закону, то вони можуть отримати відповіді на необхідні запитання за телефоном (044) 425 21 66. Оксана Дащаківська розповіла, що дзвінок буде тарифікуватися за звичайними українськими тарифами, а сама консультація буде безкоштовною.

Також Оксана Дащаківська розповіла про вебінари – нововведення Комітету виборців України. Виконавчий директор КВУ Львівщини пояснила, що вебінари – це семінари у вигляді відеороликів, які стосуються актуальних проблем виборів. Теми вебінарів є такими: права виборців та їх захист, уточнення списів виборців, виборчі бюлетені і відсутність графи «проти всіх», голосування «на дому», наслідки підкупу виборців і методи запобігання підкупу. Відео вебінарів можна переглянути за адресою http://electioninfo.org.ua/?i=8.