Як повідомила у коментарі «Вголосу» PR-директор United Basketball Investments Ольга Роєнко, всі роботи, які виконували до цього часу, фінансувала компанія за власний кошт.

«Станом на сьогодні кредитні лінії в держаних банках не були відкриті», – зазначила Роєнко.

Вона додала, що UBI взяла паузу у комунікаціях зі ЗМІ, допоки не буде вирішене питання щодо розподілення зон відповідальності в підготовці до ЄвроБаскету-2015 між державним та приватним секторами.

«Сподіваюсь, що до кінця тижня ми зможемо надати вичерпну інформацію щодо статусу інвестицій та планів будівництва», – додала вона.

Нагадаємо, до Євробаскету-2015 в Україні, згідно з планом, мають збудувати 7 арен (дві в Києві та по одній в Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі і Харкові). Чотири з них – в Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську зводитиме компанія United Basketball Investments. 

Раніше в UBI повідомляли, що планують інвестувати в спортивні арени $200 млн. Зокрема, в Київську – $100 млн., Одеську і Дніпропетровську – по $33 млн., Львівську – $35 млн.  

Держава мала б допомогти інвесторам безкоштовними кредитами: 25% вартості будівництва – кошти інвестора, 75% - кредит, відсотки за якими відшкодовує держава.

В лютому 2014 року Кабмін видав постанову, якою затвердив механізм відшкодування відсотків за кредитами, які залучатимуть інвестори.

Нагадаємо, що Львівська міськрада надала в користування земельну ділянку на вул. Кульпарківській, 226-г (проектованій Ряшівській) для будівництва багатофункціонального спортивного комплексу для проведення Євробаскету-2015.