Під час презентації інвестор девелоперської компанії «MS» Олександр Островський розвіяв усі міфи про забудовників у Львові та акцентував увагу на надійності та перевагах саме девелоперської компанії, а також запевнив присутніх, що, згідно з європейськими стандартами, забудовникам у Львові доведеться ще чимало будувати.

«Лише девелоперська компанія гарантує не лише забудову, а й розвиток території та створює комфортні умови для життя», – зазначив він.

Керівник проектної фірми «Левадія-Проект» Ярослав Бурило розповів про новітні технології, у тому числі й енергоощадні, які впроваджує компанія «MS».

«Фірма «Левадія-Проект» вперше в Україні разом з компанією «MS» успішно зреалізувала вже на двох об’єктах встановлення на даху сонячних електростанцій. Ми маємо багаторічний досвід у проектуванні, дотримуємося всіх необхідних стандартів, у тому числі і щодо сейсміки в 7 балів», – зазначив він.

Каркасно-монолітна конструкція, панорамні вікна, утеплення будинків, автономне опалення, підігрів підлоги, очищення води, наявність колясочних, авто- та велопаркінгів, цілодобове відеоспостереження – ось неповний перелік цих інновацій. Компанія «MS» перша в місті Львові встановлює сонячні батареї, за рахунок чого освітлення прибудинкових територій, під’їздів та соціальних зон для мешканців є безкоштовним.

Наостанок директор девелоперської компанії «MS» Ігор Саврій розповів про подальші плани компанії, зокрема про розпочатий новий проект – житловий комплекс «Khmelnytskyi Hall» та «Khmelnytskyi Park». Ігор Саврій запевнив присутніх, що робота з надійними підрядниками гарантує своєчасну здачу об’єктів, а лояльні у гривнях ціни дають можливість кожному новоселу отримати якісне, елітне житло за помірні гроші.

«Хочемо донести, що ми позиціонуємо якісне, комфортне житло за помірні ціни. Будуємо для людей, як для себе», – додав Саврій.

Ця компанія порівняно нещодавно на ринку житла, проте вже має у своєму активі низку завершених об’єктів та зарекомендувала себе як надійний та відповідальний забудовник. Компанія «MS» разом із проектною фірмою «Левадія-Проект» активно втілює у своїх новобудовах різноманітні ноу-хау, пропонуючи новоселам якісне, комфортне житло за помірні гроші.

«Компанія «MS» сміливо втілює в життя необхідні передові технології та ноу-хау. Для розвитку нашого середовища необхідні діалог та щоб медіа частіше порушували такі теми», – відзначив організатор презентації Віталій Новосад.