Про це повідомив директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

«Основний лейтмотив у стилізації готелю – історія залізниці. Ми зробили тематичну добірку картин для інтер’єру закладу та розробили особливу концепцію для ресторану – вигляд та атмосфера, якого створюють ілюзію вагона-ресторану потяга. Ціна невисока, а рівень послуг пропонуємо найкращий», – розповів керуючий готелем Дмитро Семків.

У двох корпусах готелю – 52 номери, серед яких 6 – класу «люкс», 6 – «суперіор», 38 – стандартних та 2 – «класик». Вартість проживання в одномісному номері Reikartz Дворжец Львів обійдеться у 550 грн, у «люксі» - 1350 грн.

Першими клієнтами готелю стали гості та учасники дев’ятого міжнародного фестивалю «Jazz Bez», який нещодавно відбувся у Львові. Через два роки – тут проживатимуть гості ЄВРО 2012. Готель підписав угоду із UEFA EURO 2012™ Accommodation Agency Ukraine на бронювання 52 номерів категорії 4* у період проведення Чемпіонату.

«Відкриття готелю Reikartz Дворжец Львів свідчить про зацікавленість іноземних інвесторів нашим туристичним потенціалом і водночас є ще одним підтвердження того, що ми вчасно виконаємо всі гарантії та вимоги УЄФА», - прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Довідка

Компанія Reikartz з’явилась в Україні в 2003 році. Перший готель мережі Reikartz Hotels & Resorts – «Reikartz Карпати» відкрили у 2008 році в селищі Жденієво. У серпні 2009 року один з кращих готелів Кіровограда - готель «Лондон» також перейшов в управління компанії.