Біля місця страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, двоє чоловіків обікрали автомобіль BMW, який, ймовірно, належить тому, хто прибув для ліквідації НП.

Про це інформує “Думська”.

За словами очевидців, двоє чоловіків розбили вікно автомобіля BMW і викрали сумку з речами, не звертаючи увагу на велику кількість людей, які перебували на вулиці Троїцькій поруч з місцем ліквідації пожежі.

Небайдужі громадяни одразу повідомили про злочин на гарячу лінію 102, вказавши детальний опис порушників і автомобіля, на якому ті зникли. Саме це дало можливість поліції оперативно відреагувати.

Отримавши орієнтування про вчинення зухвалого злочину, правоохоронцям вдалось “по гарячих слідах” затримати грабіжників. Обстеживши салон автомобіля, сумку з речами знайшли на сидінні. Походження сумки зловмисники пояснити не змогли.

На місце викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин події.

Як писав “Вголос”, в Одеському коледжі спалахнула пожежа. Займання виникло на 3-му поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10.00.

Зазначається, що ймовірною причиною пожежі в Одеському коледжі є стара проводка. Проводку не міняли з 1966 року.