Астрологи склали гороскоп на тиждень, 27 січня - 2 лютого, для всіх знаків Зодіаку. За їхнім прогнозом, на Риб чекає везіння, а на Лева - неприємності на роботі, пишуть "Факти".

ОВЕН. Сили, вміння та здібності, якими володієте, будуть затребувані, тож можете розраховувати на гарні результати у своїй роботі. Головне — не надто занурюватися в дрібниці, які сильно відволікають від важливих справ.

ТІЛЕЦЬ. Будьте готові до того, що доведеться терміново дещо змінити у своїх діях. Уникайте людей, які люблять хитрувати, виїжджати за рахунок чужих знань і досвіду. Компроміс — це те, що допоможе вам уникнути скандалів і непорозумінь.

БЛИЗНЮКИ. Цілком імовірно, що доведеться багато працювати, однак фінансові перспективи, що виникають перед вами, виявляться настільки привабливими, що втоми не відчуєте. До того ж, потішить близька людина.

РАК. Досить сприятливий період очікується для тих, хто готовий докласти максимальних зусиль для досягнення задуманого. Будьте готові до того, що доведеться робити неординарні вчинки і, можливо, йти на ризик.

ЛЕВ. Непорозуміння, які виникають на службі, здатні затьмарити ваш настрій, але все це буде швидко, тож ви маєте всі шанси для того, щоб поліпшити своє матеріальне становище. У всьому намагайтеся триматися золотої середини.

ДІВА. Саме час навести мости, які ви під впливом емоцій самі ж і спалили. Оточуючі прислухаються до вас, ваші поради мають для них чималу цінність, тому стежте за кожним своїм словом і дією.

ТЕРЕЗИ. Останнім часом у вас було дуже багато роботи, що позбавляла сну і відпочинку. На щастя, цей період змінюється більш спокійним. Отримаєте прекрасну можливість для того, щоб повноцінно відпочити, відновити не тільки фізичні, але і внутрішні сили.

СКОРПІОН. Починання, автором яких ви є, будуть гідно оцінені керівництвом. Що, звісно, спричинить і матеріальну винагороду. Не розслабляйтеся, намагайтеся і далі направляти свою енергію в правильне русло.

СТРІЛЕЦЬ. Для того, щоб досягти поставленої мети, вам потрібно розраховувати виключно на себе, ігноруючи поради оточуючих. На цей період краще не призначати ділові зустрічі, оскільки результати навряд чи порадують вас.

КОЗЕРІГ. Багато чого зараз залежить від вашої цілеспрямованості, дуже важливо правильно визначитися з пріоритетами і чітко слідувати своїм принципам. Сміливо можете звертатися до свого начальства не тільки з пропозиціями, але і з проханнями.

ВОДОЛІЙ. Оновлення в деяких життєвих сферах виявляться вельми своєчасними для вас. Отримаєте прекрасну можливість для того, щоб продемонструвати свій професіоналізм. Спілкування з друзями та однодумцями принесе справжнє задоволення.

РИБИ. Фортуна усміхається вам зараз, тож ловіть момент і намагайтеся не втратити шанси, які надає доля. Не занижуйте власну самооцінку, і тоді оточуючі теж будуть цінувати вас.