Останнім часом розгорнулася дискусія про долю двох приватних телеканалів – „1+1” та „Інтер”. За офіційними даними, обидва залишаються у попередніх власників, але експерти припускають, що два найбільших мовники України можуть бути куплені бізнесменами, наближеними до нинішньої влади.

Пакет акцій „Студії 1+1”, який належав Олександру Роднянському та Борису Фуксману, ймовірно, купила дніпропетровська група „Приват”. Так стверджують деякі поінформовані веб-сайти. Прес-служба телекомпанії це заперечує. На думку ж бізнесмена Вадима Рабіовича, завдяки продажу Роднянський рятується від нових судових позовів та позбавлення каналу ліцензій на мовлення. Рабінович попереджає, що ті самі правові колізії чекають і нових власників.

Непевна ситуація і з каналом „Інтер”. Його власник Ігор Плужніков потрапив до лікарні тяжкохворим.

Коментуючи ситуацію з перерозподілом медіа-активів, віце-прем’єр з гуманітарних питань Микола Томенко заявив, що формально держава - поза цими процесами. Водночас урядовець не виключив намірів придбання вище згаданих ЗМІ людьми з влади, які лобіюватимуть інтереси певного бізнесу.

Німецька хвиля