Розпочинати Новий 2020 рік потрібно з вірою у хороше, без образ та з відмінним настроєм. Відповідні рекомендації дають астрологи.

На впливі зірок базується сфера почуттів та кохання. Про це інформує slovofraza.

Овен

Нестабільний вплив активних планет може загасити вогонь цього Знака. Весь запал Овнів перейде з відносин з партнером у роботу. Будуть введені нові правила спілкування: якісь аспекти відносин стануть більш вільними, якісь прихованими від сторонніх очей. Астрологи радять Овнам знайти те, що допоможе (як партнера, так і їм самим) реалізуватися через любов: це може бути підтримка, мотивація і навіть ревнощі. Одиноких Овнів від самотності врятує інтуїція: шосте почуття додасть впевненості в собі і подарує сили діяти рішуче.

Телець

Січневі зірки посилять психологічну залежність від партнера: Тельці ризикують негативно реагувати на будь-які спроби коханої людини провести час без них, щось приховати, зайнятися чимось своїм. У другій половині місяця невдоволення партнером зійде нанівець, а ось рубці і шрами можуть залишитися надовго. Щоб цього не сталося, бажано знизити градус напруги і намагатися краще розуміти свого партнера. Тільцям в пошуках не варто захоплюватися самоаналізом: розбираючись з почуттями і аналізуючи минулі промахи, можна запросто втратити реальні шанси і можливість стати щасливішими.

Близнюки

У січні у відносинах Близнюків чекає багато цікавих змін і відкриттів, заснованих на минулих розмовах, свідоцтвах і бажання партнера. Астрологи попереджають про загрозу розриву, яка зависне над людьми, якщо ті докучатимуть один одному надмірною увагою. У цьому випадку ніякі зміни та нововведення не зможуть розвіяти обопільну нудьгу, рутину і охолодження почуттів. Самотні представники Знаку можуть відчути меланхолію і всерйоз задуматися про відносини з розрахунку.

Рак

У січні закохані Раки потраплять під владу минулого, що може вилитися у взаємні докори і суперечки. Астрологи рекомендують більше працювати над собою і вчитися контролю емоцій, щоб постійні пригадування минулих образ, надмірні вимоги і різкі перепади настрою не зіштовхнули відносини у прірву. Кохана людина пробачить багато, але не все. Раки у вільному польоті в січні отримають шанс заново закохатися, особливо якщо в 2019 році їх переслідувала смуга невдач. Зірки прихильні взаємними симпатіями і романтичним подвигів.

Лев

Січень принесе Левам переломний момент: представники цього Знаку можуть всерйоз задуматися про розставання. Причина — рутина, яка змушує гордих і амбітних Левів ламатися під вагою подружніх обов'язків. Захочеться свободи, легкості, нових емоцій та спілкування. Не поспішайте переживати: порятунок від кризи можна знайти у творчості. Самотні Леви ризикують потрапити в полон ілюзій. Астрологи радять дотримуватися обережності при нових знайомствах, особливо через інтернет.

Діва

У січні астрологи радять Дівам не обмежувати свободу коханої людини, утриматися від вимог, примх і сцен ревнощів. Важливо утихомирити свій запал і дозволити партнерові самостійно вирішувати: провести час з вами або зайнятися замість цього своїми справами. Демони, випущені Дівами на волю, ризикують довести другу половинку до відчуження і роздумів про те, чи не пора взяти перерву. Дівам, які мріють про любов і щастя, варто уважніше дивитися по сторонах: доля подасть знак понад. Незабаром стане ясно, хто підходить для ролі ідеального супутника.

Терези

З настанням нового року в сфері відносин відбудеться оновлення. Астрологи радять не з'ясовувати стосунки з партнером, не сперечатися з приводу грошей і не чинити зло. В іншому випадку нечемність і підвищений градус роздратування в парі проб'є пролом у спільне щастя. Січень може стати цілком приємним в чуттєвому плані місяцем, якщо частіше демонструвати свою любов і відданість. Терезам у сумнівах або активному пошуку краще з головою піти в роботу або зосередитися на саморозвиток. Сфера любові зараз несе у собі більше небезпек, ніж перспективних можливостей.

Скорпіон

Січень принесе Скорпіонам численні сварки через ревнощі, гроші, різницю цілей, нестачу уваги і відсутність вільного часу. Звести негатив допоможе поступливість до інтересів, бажань і потреб коханої людини. Астрологи радять не ставити свої «хочу» вище партнера, тоді у відносинах стане більше ніжності і душевного тепла. Невзаємно закоханим та одиноким Скорпіонам допоможе ініціативність, уважність до об'єкту симпатії. Зірки радять створити репутацію ввічливої і уважної людини, щоб завоювати чуже серце.

Стрілець

Новий рік почнеться для Стрільців з хороших новин: у січні в них з партнером з'явиться більше спільних інтересів і цілей, причому не тільки матеріальних, але й духовних. Правда, тонути в коханій людині не варто: час, проведений порізно, тільки зміцнить стосунки, вивівши їх на нову орбіту. Самотнє життя Стрільців у цьому місяці зазнає зміни. Спочатку невеликі, вони стануть передвісниками крутих життєвих змін. Якщо на прикметі є відповідна кандидатура, можна зробити кроки назустріч спільного щастя.

Козеріг

Астрологи радять у січні Козерогам побільше поступатися. Важливо зберігати баланс інтересів і не перегинати палицю, захоплюючись докорами без об'єктивних причин. Найвимогливішим Козерогам варто пам'ятати про те, що можна диктувати свою лінію поведінки і щось забороняти іншій людині, навіть якщо це ваш партнер. Лояльність і уважність — найкращі помічники, які допоможуть внести у відносини те, чого їм не вистачає. Козерогам в пошуку бажано перестати обдаровувати увагою тих, з ким немає ніяких перспектив. Деякі знайомства краще залишити на стадії приємного побачення.

Водолій

У січні Водолії можуть зміцнити любовний союз і підсилити любов партнера за допомогою матеріальних чинників, романтичних жестів, психологічних вивертів і природної чарівності, вони допоможуть досягти бажаного в найкоротші терміни. Як тільки неприступна фортеця впаде, можна буде зменшити обороти і приділити увагу особистим, творчим і професійним інтересам. Одиноким Водоліям не варто забувати про те, що впертість і напір часом працюють набагато гірше, ніж уважність і чемність. Також астрологи попереджають: за минулих розчарувань можливе повторення любовної драми.

Риби

Астрологи радять Рибам у січні зайняти вичікувальну позицію і частіше поступатися коханій людині. Щоб не стався розкол, дуже важливо підтримувати починання та заохочувати досягнення партнера, не забуваючи час від часу демонструвати любов і повагу. Все це допоможе вивести союз на новий рівень, отримавши не лише безцінний досвід, але й позитивні емоції. Вільним Рибам астрологи радять зробити те, на що вони не вирішувалися раніше. Можна шукати нові способи залучення любові, ходити на незвичайні побачення або спробувати зав'язати стосунки з кимось із близького оточення.

Як писав "Вголос", астролог розповів, яким знакам Зодіаку пощастить у 2020 році.