Сьогодні бюро Львівського обласного комітету КПУ затвердило план заходів, спрямованих на увіковічення пам’яті колишнього першого секретаря Львівського міськкому КПРС В’ячеслава Секретарюка. Про це повідомив перший секретар ЛОК КПУ Олександр Калинюк.
ЛОК КПУ звернеться до міськвиконкому Львова з пропозицією встановити меморіальну дошку на будинку по вулиці Коцюбинського, в якому проживав В’ячеслав Секретарюк, а також про перейменування однієї з вулиць Львова на вулицю імені В.Секретарюка.
Бюро ЛОК КПУ також прийняло рішення про заснування щорічної премії імені В. Секретарюка у розмірі 2500 грн., яка буде вручатися у день його народження, 26 вересня, починаючи з 2005 року за активну принципову громадянську позицію у відстоюванні принципів гуманізму, інтернаціоналізму, прав і свобод людини та комуністичних ідеалів суспільстві.
Також за рішенням бюро розпочато збір матеріалів для публікації книги про В’ячеслава Секретарюка.
В’ячеслав Секретарюк - уродженець Кіровоградщини, народився у 1938 р., протягом довгого часу працював у Львівській області на різних партійних та радянських посадах, був першим секретарем Львівського міськкому КПРС, депутатом Верховної Ради УРСР 9-го, 10-го та 11-го скликань, директор НДІ побутової радіоелектроніки. З 1997 р. — начальник Західноукраїнської філії державного підприємства "Укроборонсервіс". Президент фонду регіональних досліджень "Злука", доктор економічних наук. Автор 4 монографій, великої кількості наукових статей. Помер 25 серпня після невиліковної хвороби. Похоронений у Львові на Личаківському кладовищі.