Cьогодні у Львові ЛОК КПУ провів мітинг з нагоди 65-ої річниці возз’єднання західноукраїнських земель у складі УРСР та СРСР.
„Коли буде знищено владу Кучми та Януковича — ми лише тоді чогось доб’ємося”, — зазначив секретар Львівського міського комітету КПУ Віктор Молдаван.
На мітингу було присутні близько 50 чоловік. „Симоненко — наш президент”, „Петро Миколайович — ми з вами!”, „Жінки трудівниці „За майбутнє дітей України” — за Симоненка!”, „Львівський всеукраїнський союз робітників — за Симоненка!”, — значилось на транспорантах мітингуючих.
Членами ЛОО КПУ було оприлюднено звернення до мешканців Львова та області. „Ми закликаємо усіх львів’ян віддати свої голоси за Петра Миколайовича Симоненка. Голосуючи за Симоненка, ви голосуєте за високу зарплату і пенсію, за безкоштовну медицину і освіту, за радянські ціни на продукти харчування, медикаменти, кварплату і транспорт...”, — йдеться у зверненні комуністів.
17 вересня 1939 року було возз’єднанно Західну Україну з СРСР. З цією метою частини Червоної армії були введенні на територію Західної України.