Львівські комуністи вимагають від прокуратури та правоохоронних органів області не допустити порушення Конституції і законів України та притягнути до відповідальності тих, хто їх порушив. Про це йдеться у заяві секретаріату ЛОК КПУ.
„Ми вимагаємо від прокурора Львівської області вжиття заходів проти будь-яких антиконституційних дій, в тому числі проти створення певними політичними структурами так званого „ГКЧП”, видання ним „декретів”, створення так званої „народної самооборони”, затвердження „польових командирів”, що є прямим порушенням Конституції України та конституційних прав громадян”, ― сказано у заяві.
Комуністи заявляють , що „задуми тих, хто порушує Конституцію і закони України полягають у тому, щоб дезорганізувати роботу всіх гілок влади, усіх управлінських структур, втягнути країну в хаос і, скориставшись цим, захопити владу”.
Комуністи також засуджують використання школярів та неповнолітніх для участі у мітингах і інших акціях, які мають відверто політичний характер і вимагають від прокурора Львівської області притягнути до кримінальної відповідальності тих, „хто організовано виводить школярів та неповнолітніх на акції протесту, та проти тих, хто намагається нагнітати антикомуністичну, русофобську істерію, також вимагаємо від прокурора Львівської області перевірки проведення організаторами масових акцій на їх відповідальність ст.39 Конституції України”, ― сказано у зверненні.
„Ми засуджуємо спроби сепаратизму та нехтування органами місцевого самоврядування, як на Сході та і на Заході України, Конституції і чинного законодавства України та вимагаємо від прокурора Львівської області вжити всіх заходів до встановлення та покарання винних у порушенні Конституції та законів України”, ― сказано у заяві.
Заяву також підтримали Львівська обласна рада Всеукраїнського союзу робітників, Львівська обласна організація ВСЖТ „За майбутнє дітей України”.