Комуністи, прихильники політпроектів Віктора Медведчука та представники так званих "ветеранських організацій" влаштували у Львові таємну гулянку. Всупереч усім карантинним обмеженням проросійські "діячі" влаштували застілля, щоби відсвяткувати так званий "день перемоги".

Про це повідомила у мережі голова громадської ради при СБУ у Львівській області Галина Янко.

Зустріч влаштували у приміщенні Львівської обласної організації ветеранів України на вул. Липинського, 54, яке організації на пільгових умовах здає в оренду Львівська обласна рада.

"На фоні заяв Львівської обласної ради та Олександра Ганущина щодо недопущення реваншу, саме в приміщенні, що належить обласній раді, в порушення карантинних норм, сьогодні "Руській мір" вирішив собі сотворити сабантуй. Кажуть, "с**а православна" (вибачте за пряму мову) подаруночки вирішила у Львові пороздавати ще з однією відомою проросійською особою, що вважає нас у Львові окупантами. От скажіть мені, як ми дожилися до того, що "руській мір" орендує наше майно у Львові? І це на 6 році війни вони ще досі там?!» - зазначила активістка, висловивши сподівання, що на сесії Львівської обласної ради, 19 травня, питання оренди проросійськими організаціями майна буде переглядатися.

На фотографіях, які поширила Янко, помітно, що учасникам зустрічі роздавали вітальні листівки від Віктора Медведчука:

Також на знімках можна впізнати, зокрема, керівника львівського осередку партії ОПЗЖ Інну Іваночко та голову обласного осередку Організації ветеранів Юрія Широких.

Раніше повідомлялося, що саме цій Організації ветеранів фінансове сприяння надає Львівська міськрада. У 2018 році стало відомо, що з бюджету Львова їм виплачують десятки тисяч гривень на підтримку діяльності. Почесним головою і керівником цієї “організації” є 69-річний Петро Цибенко (нардеп від комуністів сімох скликань), а головою львівського міського осередку є Олександр Грубий (йому Андрій Садовий раніше дав нагороду від міста за "активну громадську роботу").