Астрологи розповіли, що 12 січня чекає усіх знаків Зодіаку.

Про це пише "Уніан".

Овен

Овнам варто використовувати завтрашній день для відпочинку. Обставини або власний настрій додадуть енергії, тому більшість Овнів може сміливо вибирати активний спосіб життя. Наприклад, спорт, енерговитратну творчість, рухливі ігри. Любовні стосунки завтра вдалі, але будуть триматися на вашому креативі, від нових ініціатив тут краще утриматися. Батькам варто провести більше часу з дітьми.

Телець

Тельцям краще економити сили. Не варто відмовлятися від активних занять – наприклад, ігор – але важливо відчувати свою межу можливостей і не змушувати себе виходити за неї навіть заради близьких. Всі нетермінові справи рекомендується поставити на паузу до понеділка. Пора переглянути свої смаки та плани, підсумки недавніх експериментів: можливо, в дечому ви поспішили або перестаралися з оригінальністю.

Близнюки

Близнюкам зірки радять викинути з голови негатив і «перейти на сонячний бік вулиці». Всі турботи, за винятком обов'язкових і неминучих справ, можна залишити за бортом. Якщо до цього моменту ви все робили вірно, то незабаром неприємна сторінка закриється і ви знову станете вільні. Не завадить увага до справ серцевих: ситуація стає менш зрозумілою, можливо, потрібен новий маневр.

Рак

Ракам варто знайти заняття, що дозволяє їм використати з користю творчі здібності. Одночасно, це хороший шанс відволіктися, піти з-під чужого впливу, контролю або гіперопіки. Можливі окремі несподівані покупки, що не увійшли в план.

Лев

Зірки радять Левам відштовхуватися від своїх звичок і настрою. Про фізичну енергію турбуватися не варто: її мінімальний запас вам забезпечений. Навіть якщо ви хворієте або стомлені, у вас буде достатньо сил для того, щоб зайняти себе або розважити оточуючих. Якщо ваша життєва сила буде бити через край, це хороший день для занять спортом. А ось з ініціативою в любові є ризик спізнитися.

Діва

На цей день Дівам не варто планувати нічого важливого. Контролювати ситуацію і чужу поведінку завтра не вийде, а на півкроки ви, ймовірно, будете не готові. Не вдасться потрібна вам серйозна розмова. Зірки радять завтра зробити паузу в реалізації планів, стратегічних міркуваннях і підлаштуватися під ситуацію. Сьогодні корисно повеселитися, пограти, розім'ятися фізично, в тому числі, разом з дітьми.

Ваги

Зірки мають намір позбавити Ваг від найбільш нудних, утомливих або неприємних обов'язків. Можливо, таким чином доля вирішить «підсолодити пігулку» і скрасити вам завершення якоїсь гарної історії. Частина цього дня можна провести у вільному режимі, за хобі, з дітьми або друзями. Сьогодні корисними будуть фізичні навантаження, ігри, спортивні й культурні заходи.

Скорпіон

Сьогоднішній день буде схиляти Скорпіонів до творчості, гри або більш яскравої самоподачі. Навіть потаємні Скорпіони захочуть стати помітнішими, продемонструвати свої артистичні здібності, рекламний, діловий, виховательський або інший талант. Важливо вибрати відповідні для себе види розваг, а також публіку і способи самопрезентації. В іншому випадку вас багато почне дратувати, зокрема діти та близькі.

Стрілець

Стрільці весь день аж до ночі будуть зберігати енергію і кураж, але можуть залишитися незадоволеними підсумком своїх зусиль. Завтра не варто ображатися на долю, якщо вона більше не хоче надавати «повний сервіс» успіхів і обмежує ваш фарт окремими знахідками. Везіння завтра найімовірніше у зв'язку з подорожами, спортом, технікою, бізнесом, науковими дослідженнями. Може вислизнути удача в коханні або в художній творчості.

Козеріг

Козерогам шкідливо довго носити чужі маски та гнатися за зовнішніми ефектами. Небезпечно орієнтуватися на інших людей в оцінці навантажень, краще підбирати завдання і темпи під свої можливості. Не варто робити головною мірою азарт: чим він сильніший, тим вище ризик підійти до критичної межі. Результатом перенапруження може стати перевтома, нервовий зрив або загострення хронічного нездужання.

Водолій

У Водоліїв не виключена залежність від порівнянь і чужих оцінок. Не варто підживлювати внутрішній комплекс неповноцінності. Зараз ви можете бути не в кращій формі та програвати тим, хто не має проблем, подібних вашим. Якщо у вашому житті стає менше любові, краси або комфорту, зірки не радять сумувати: на зміну йде щось інше, можливо, більше потрібна вам в даний момент.

Риби

Зірки кличуть Риб до активної творчості по дрібницях. Саме в деталі вам буде простіше «вкласти душу». Поряд з інтересом до тих чи інших справ, день здатний спровокувати втому. Причиною можуть стати заняття з дітьми та вихованцями, робота зі складним матеріалом або інструментом, яскраве світло і шум.  Варто утриматися від прийому нових ліків, від покупок і незнайомих косметичних процедур.