Конференція Львівського регіонального відділення Партії регіонів перенесена через ймовірне замінування приміщення, у якому вона повинна була відбуватись.
26 лютого у Львові в готелі „Гетьман” повинна була відбуватись конференція ЛРВ „Партії регіонів”. Через 10 хвилин після початку конференції до конференц-залу готелю увійшли працівники правоохоронних органів, які повідомили про замінування та попросили усіх присутніх покинути готель. Працівники міліції евакуювали усіх мешканців та персонал готелю. Вони зазначили, що до правоохоронних органів подзвонив невідомий та повідомив про замінування.
Голова ЛРВ „Партії регіонів” Олексій Радзієвський відзначив, що „дехто дуже сильно боїться присутності нашої партії на політичній мапі Львівщини, оскільки не рахуватися з нами не можна. Декому дуже не до вподоби те, що ми є, що ми залишаємо себе організованою структурою і ми готові до роботи в новій якості. Ми будемо продовжувати нашу діяльність, вона носить конституційний, легітимний характер, і нікому не вдасться похитнути віру в правоту нашого статуту і програми партії”. За словами Олексія Радзієвського, замінування скоїли „політичні опоненти” партії. „Я далекий від того, щоб підозрювати владу у таких діях”, — додав він.
Прес-секретар ЛРВ „Партії регіонів” Юрій Кріль вважає, що більш імовірним є варіант хуліганство. „Не виключено, що декому немає чого робити”, — сказав він.
Народний депутат України Петро Писарчук відзначив, що „мені дуже прикро, що в нашому європейському місті стаються такі речі, тому що без терпимості, толерантності ці балачки нової влади про те, що прагнемо до Європи, залишаться пустим звуком. Хотілось би, щоб це була провокація не нової влади, а якихось екстремістських людей, які, на жаль, є в нашому суспільстві. Я хотів би вірити в це”.
Він повідомив про те, що усі учасники конференції направляться до церкви помолитися, а потім намагатимуться продовжити конференцію у готелі ринку „Південного”. „Я не бачу іншого виходу, як піти і помолитися за тих, хто чинить сьогодні зло. Всі ми народились для того, щоб творити добро, а не мінувати будинки”, — сказав Петро Писарчук.