Протягом суботи, 3 жовтня 2020 року, Азербайджан встановив контроль над важливим населеним пунктом Суґовушан (вірменська назва – Магадіз), а також низкою сіл у зоні збройного протистояння у Нагірному Карабасі

Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджану.

“В ході важких боїв протягом дня, завдяки хоробрості наших військ, були звільнені від окупації населені пункти Суґовушан і Талиш Тертерського району, село Ашагі Абдуррахманли Фізулинського району, села Мехділі, Чахирли, Ашагі Марал’ян, Шейбей і Гуйджаг Джебраїльського району”, – повідомили військові.

У Баку зазначили, що в ході наступу було знищено 4 танки 77-го танкового батальйону збройних сил Вірменії і 3 танка захоплені як трофеї.

Таким чином, армія Азербайджану захопила 8 вірменських сіл.

Також повідомляється, що Вірменія здійснила артобстріли військового аеродрому в Гянджі, другому за розмірами місті Азербайджану, що розташоване на північ від Нагірного Карабаху, та є одним з головних плацдармів “контрнаступальної операції” Азербайджану.

“Військовий аеродром Гянджі зник”, – заявив прессекретар “президента Арцаха” Ваграм Погосян.

Нагадаємо, в Росії назвали умови введення миротворчих сил у Нагірний Карабах.

Флаг Азербайджана водружен над Суговушаном (Мадагиз)

Флаг Азербайджана водружен над Суговушаном (Мадагиз) – ВИДЕОКак мы уже сообщали, 3 октября Азербайджанская армия водрузила флаг Азербайджана в Мадагизе.Об этом в своем официальном Twitter аккаунте сообщил Президент Азербайджана Ильхам Алиев. Позже глава государства сообщил о том, что отныне Мадагиз будет носить свое историческое названия Суговушан.«Мадагиз наш, Карабах — это Азербайджан», – говорится в заявлении главы государства.Сейчас же в распоряжении 1news.az оказались кадры, на которых в центре населенного пункта водружается флаг Азербайджана.Поздравляем с этим знаменательным событием весь народ Азербайджана!1news.az

Опубліковано www.1NEWS.az Субота, 3 жовтня 2020 р.