Палата представників Конгресу США затвердила проект закону з виділенням $445,7 мільйона для підтримки України за лінією Державного департаменту США.

Зазначена сума містить, зокрема, асигнування в розмірі $115 мільйонів для надання допомоги Україні у рамках програми «Міжнародне військове фінансування».

Про це повідомило в четвер Посольство України в США на офіційній сторінці у Facebook.

«Проект Закону щодо асигнувань Державного департаменту, іноземних операцій і суміжних програм на 2020 фінансовий рік визначає кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств у сумі $445,7 мільйона», – йдеться в повідомленні.

Водночас у диппредставництві наголосили, що документ «забороняє виділення коштів американської допомоги на фінансування дій, пов'язаних із визнанням суверенітету Росії над Кримом або будь-якою іншою територією України».

Комітет також рекомендував Держдепу США та Агентству міжнародного розвитку продовжувати надавати допомогу Україні в рамках реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових, допомагати новоствореному Міністерству у справах ветеранів України, а також у подальшому розвитку боротьби з кіберзагрозами з боку РФ.

Законопроект набуде чинності після схвалення складом Палати представників, підтримки Сенату та підписання Трампом.