Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє ГО «Громада та ініціатива».

Громадські активісти зазначають, що саме засідання було доволі непрозорим, хоча організатори декларували протилежне.

Оголошення про засідання Конкурсної ради о 17.00з'явилося близько 12.00 того ж дня.

«Виникає великий подив: для чого збирати конкурсну раду, яка буде вирішувати долю більше 117 млн грн, у Страсний тиждень та ще й наприкінці робочого дня? Відповідь, мабуть, полягає у тому, що результати конкурсу будуть суперечливими, а отже для цього публічність є небажаною.

Окрім того, незрозуміло, чому не було запрошено експертів для пояснення того чи іншого оцінювання мікропроектів. До речі, як і минулоріч, цьогоріч експертам будуть виплачуватися грошова компенсація за оцінювання проектів.

У депутата обласної ради від Буського району, присутнього на засіданні Конкурсної ради, відразу виникли запитання щодо справедливості оцінювання, на які ніхто не зміг йому дати відповіді», - йдеться у повідомленні ГО «Громада та ініціатива».

Активісти зазначають, що у багатьох проектів була різниця оцінювання в 9 балів, а пояснення у кінцевих результатах конкурсу натомість не зазначено. Хоча минулоріч такі пояснення давалися.

Ін також повідомляється, що результати конкурсу не були надіслані членам ради. Відтак, останні не могли належним чином їх проаналізувати.