Про це повідомив головний архітектор міста Юліан Чаплінський на зустрічі із сестрою Надії Савченко Вірою та організацією родин Небесної сотні щодо вшанування пам’яті загиблих героїв.

Торік у місті провели конкурс на ідею вшанування загиблих героїв, і пальму першості отримала ідея сестри Віри Савченко, яка запропонувала облаштувати громадський простір на вул. Кривоноса із будівництвом пішохідного моста як символу єднання українців.

Як зазначив головний архітектор, автор ідеї-переможця сьогодні погодилася долучитись до формування завдання на відбір найкращого проекту такого громадського простору та стати одним із членів журі. Передбачається, що конкурс на проект повинні оголосити на початку квітня, а прийом заявок триватиме впродовж 3 місяців.

Нагадаємо, депутат Львівської міськради від «Свободи» Іван Лещишин звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою підтримати ініціативу громади Сихова щодо встановлення пам'ятника Небесній сотні у сквері між проспектом Червоної Калини, вулицями Сихівською та Зубрівською.