Переможець буде відомий 3 грудня. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 очко. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців.
Приємно відзначити, що до нашого конкурсу приєднався журналіст сайту iSport.ua Борис Санін.

1. Олександр Желізний
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 2:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

2. Володимир Михальчук
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 0:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

3. Юрій Джура
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:0
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 0:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

4. Андрій Сиротяк
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:3
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 3:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 0:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:2
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 5:0
 

5. Віталій Павлишин
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 2:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 1:0
 

6. Андрій Новак
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 0:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 2:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

7. Руслан Скура

21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 3:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 2:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 3:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:1
 

8. Максим Качурівський
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 3:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 1:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

9. Павло Пилипчук
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 0:0
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 0:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

10. Андрій Косюра
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:0
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

11. Володимир Крупчук

21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 2:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 2:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

12. Роман Цюняк
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 1:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 1:0
 

13. Богдан Пастернак
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 0:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

14. Борис Санін
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:3
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 0:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:2
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:2
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

15. Олег Бабій
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 2:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 2:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 1:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 4:0
 

16. Василь Танкевич
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

17. Віктор Диченко
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:0
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

18. Настя Васько
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 0:2
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

19. Василь Старецький
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 0:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 2:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 1:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

20. Богдан Тимовчак
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:3
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 2:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

21. Олег Гиців
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:2
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 3:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 2:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

22. Іван Дупнак

21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:0
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:2
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 4:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:1
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 2:1
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0
 

23. Мстислав Коцький-Боб’як
21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 1:1
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:1
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:2
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0
 

24. Олег Зубарук (прогноз надісланий в 19:02)
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 2:0
22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 0:0
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 2:0

25. Ярослав Бацала

22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 2:1
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 1:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:1
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:0
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 1:2
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0

26. Олександр Гливинський

21.10.2011 19:00 "Волинь" – "Арсенал" – 2:0
21.10.2011 19:15 "Чорноморець" – "Олександрія" – 1:0

22.10.2011 14:30 "Іллічівець" – "Оболонь" – 1:2
22.10.2011 17:30 "Кривбас" – "Карпати" – 0:1
22.10.2011 19:30 "Дніпро" – "Металург" – 2:0
23.10.2011 16:00 "Шахтар" – "Металіст" – 1:2
23.10.2011 18:30 "Ворскла" – "Таврія" – 0:0
23.10.2011 19:30 "Динамо" – "Зоря" – 3:0

 

Турнірна таблиця після 13-ти турів:
1. Олег Бабій – 90 (87+3)
2. Віталій Павлишин – 89,5 (85+4,5)
3. Андрій Косюра – 88 (81+3),
4. Василь Старецький – 87 (84+3)
5. Віктор Диченко – 84,5 (83+1,5)
6. Володимир Крупчук – 84 (81+3)
7. Настя Васько – 83,5(76+7,5)
8. Олександр Желізний – 82,5 (81+1,5),
9. Роман Цюняк – 81 (78+3)
10. Богдан Тимовчак – 75
11. Володимир Михальчук – 74,5 (71+1,5)
12. Богдан Пастернак – 73
13. Василь Танкевич - 70
14. Олег Зубарук – 69
15.Андрій Новак – 64
16-19. Іван Дупнак , Павло Пилипчук, Ярослав Бацала,Мстислав Коцький-Боб’як – 61
20. Руслан Скура – 57 (54+3)
21. Максим Качурівський – 56
22. Андрій Сиротяк – 53,5 (52+1,5)
23. Олександр Гливинський – 52 (49+3)
24.Олег Гиців – 38
25. Юрій Борачок – 32
26. Роман Трайтурак - 17
27. Роман Сенько - 15
28. Віктор Яремус - 11
29. Павло Сентий – 10
30. Мирослав Новосад – 9
31. Ігор Циганик – 8
32. Олександр Паук – 6
33. Василь Турків – 3
34. Юрій Джура – 1

Нагадаємо, що приєднатися до участі в конкурсі спортивні журналісти Галичини можуть, починаючи з будь-якого туру.