Конкурс відбуватиметься у 20 турів.Переможець буде відомий 11 грудня. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 очко. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців.

Прогнози на 17 тур УПЛ
1.Роман Цюняк
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 3:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 3:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:1
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 4:0
2. Павло Пилипчук
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:0
3. Олег Бабій
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 4:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:1
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:1
4. Ярослав Бацала
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:3
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:2
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
5. Олег Гиців
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 3:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:1
6. Богдан Тимовчак
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:0
7. Богдан Пастернак
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 1:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 1:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 0:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 3:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
8. Василь Танкевич
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 2:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:0
9. Андрій Косюра
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург Д – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 1:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 2:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:1
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
10. Юрій Джура
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 3:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:2
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:3
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
11. Віталій Павлишин
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:0
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 0:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 1:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:1
12. Олександр Желізний
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:0
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:2
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 3:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 0:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
13. Андрій Сиротяк
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:0
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 3:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 3:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 1:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 3:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 6:2
14. Максим Качурівський
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 3:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 2:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 2:4
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 0:1
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 4:0
15. Андрій Новак
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:1
16. Руслан Скура
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 2:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 1:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
17. Василь Старецький
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
18. Володимир Крупчук
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:0
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:1
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
19. Борис Санін
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 1:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:2
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 1:0
20. Володимир Михальчук
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 1:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:2
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:1
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 3:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:1
21. Мстислав Коцький-Боб’як
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:1
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 2:2
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 1:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:1
22. Олег Зубарук
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:3
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:0
23. Віктор Диченко
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:1
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 1:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 2:0
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 2:0
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 2:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 3:0
24. Настя Васько
18.11.11. 19:15 Іллічівець – Арсенал – 0:2
19.11.11. 13:30 Таврія – Волинь – 2:0
19.11.11. 16:00 Шахтар – Металург – 3:1
19.11.11. 17:30 Дніпро – Кривбас – 3:1
19.11.11. 18:30 Чорноморець – Карпати – 0:0
20.11.11. 13:00 Зоря – Металіст – 0:2
20.11.11. 15:30 Ворскла – Оболонь – 1:0
20.11.11. 19:30 Динамо – Олександрія – 2:0

Турнірна таблиця після 16-ти турів:
1. Віталій Павлишин – 110,5 (103+7,5)
2. Василь Старецький – 110 (107+3)
3. Олег Бабій – 109 (106+3)
4. Володимир Крупчук – 106 (100+6)
5. Андрій Косюра – 102 (99+3)
6. Настя Васько – 101,5(94+7,5)
7. Олександр Желізний – 98,5 (97+1,5)
8-9. Віктор Диченко – 98,5 (97+1,5)
8-9. Роман Цюняк – 97 (94+3)
10. Володимир Михальчук – 92,5 (91+1,5)
11. Василь Танкевич - 90
12. Богдан Пастернак – 89
13. Богдан Тимовчак – 86
14-15. Андрій Новак – 80
14-15. Ярослав Бацала – 80
16. Олег Зубарук – 79

17. Мстислав Коцький-Боб’як – 73
18. Павло Пилипчук– 72
19-20. Руслан Скура – 68 (65+3)
19-20. Максим Качурівський – 68
21. Іван Дупнак - 67
22. Андрій Сиротяк – 62,5 (61+1,5)
23. Олександр Гливинський – 59 (56+3)
24.Олег Гиців – 48
25. Юрій Борачок – 32
26. Юрій Джура – 22
27. Роман Трайтурак - 17
28. Роман Сенько - 15
29. Борис Санін – 14
30. Віктор Яремус - 11
31. Павло Сентий – 10

32. Мирослав Новосад – 9
33-34. Ігор Циганик – 8
33-34. Сергій Сувала – 8
35. Олександр Паук – 6
36. Василь Турків – 3

Нагадаємо, що приєднатися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози туру Прем'єр-ліги відсилайте на скриньку [email protected]