Конкурс відбуватиметься у 30 турів. Переможець стане відомим 10 травня 2012-ого року. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 очко. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців.

Прогнози на 19-ий тур УПЛ

1. Павло Пилипчук
02.12.11 17:00 Шахтар – Арсенал 2:0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1:0
03.12.11 16:00 Таврія – Олександрія 2:0
03.12.11 18:30 Чорноморець – Кривбас 1:1
04.12.11 13:00 Іллічівець – Дніпро 0:2
04.12.11 15:30 Ворскла – Карпати 1:1
04.12.11 19:30 Металіст – Волинь 2:0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1:0

2. Андрій Новак
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 0-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 0-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1-0

3. Руслан Скура
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 3-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 3-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-1

4. Богдан Пастернак
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 0-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1-1

5. Роман Цюняк
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 2-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 1-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 0-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-1
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1-0

6. Андрій Косюра
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 1-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 2-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 0-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-0

7. Василь Танкевич
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 2-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 1-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-1

8. Віктор Диченко
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 3-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-1
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-0

9. Настя Васько
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 0-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 3-1

10. Володимир Крупчук
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал 1:0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1:0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2:0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1:0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0:1
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 2:0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2:0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2:0

11. Ярослав Бацала
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал: 1-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 0-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-2
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 0-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1-1

12. Олег Зубарук
02.12.11. 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 0-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 0-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 0-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-0

13. Олег Бабій
02.12.11. 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-3
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 2-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 3-2
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 1-0

14. Олег Гиців
02.12.11. 17:00 Шахтар - Арсенал 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 2-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-3
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 1-3
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 5-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-0

15. Богдан Тимовчак
02.12.11. 17:00 Шахтар - Арсенал 1-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь 1-2
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія 1-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро 1-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати 2-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д 2-1

16. Мстислав Коцький-Боб’як
02.12.11 17:00 Шахтар – Арсенал – 2:1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь – 0:0
03.12.11 16:00 Таврія – Олександрія – 2:0
03.12.11 18:30 Чорноморець – Кривбас – 2:0
04.12.11 13:00 Іллічівець – Дніпро – 1:3
04.12.11 15:30 Ворскла – Карпати – 1:1
04.12.11 19:30 Металіст – Волинь – 2:1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д – 1:2

17. Максим Качірівський
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 3-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 0-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 1-3
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 2-0

18. Віталій Павлишин
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 2-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 2-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 3-0
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 1-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 1-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 0-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 3-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 1-0

19. Олександр Желізний
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 1-1
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 0-0
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 1-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 0-2
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 2-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 2-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 2-0

20. Юрій Джура
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 3-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 1-2
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 3-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 1-1
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 0-3
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 2-1
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 1-0

21. Андрій Сиротяк
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 3-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 1-2
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 7-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 0-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 1-4
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 1-1
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 3-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 2-2

22. Василь Старецький
02.12.11 17:00 Шахтар - Арсенал -- 2-0
03.12.11 13:30 Зоря – Оболонь - 1-1
03.12.11 16:00 Таврія - Олександрія - 2-1
03.12.11 18:30 Чорноморець - Кривбас - 1-0
04.12.11 13:00 Іллічівець - Дніпро - 1-3
04.12.11 15:30 Ворскла - Карпати -- 0-0
04.12.11 19:30 Металіст - Волинь -- 3-0
05.12.11 19:30 Динамо – Металург Д -- 2-1

Турнірна таблиця після 18-ти турів:
1. Віталій Павлишин – 126,5 (119+7,5)
2.. Віктор Диченко – 126,1 (121+5,1)
3. Василь Старецький – 124,6 (121+3,6)
4. Олег Бабій – 124 (121+3)
5. Володимир Крупчук – 122 (116+6)
6. Олександр Желізний – 116,1 (114+2,1)
7. Андрій Косюра – 115 (112+3)
8. Настя Васько – 112,5 (105+7,5)
9. Роман Цюняк – 109 (101+3)
10. Володимир Михальчук – 106,5 (105+1,5)
11.Богдан Пастернак – 104
12. Василь Танкевич - 102
13. Олег Зубарук – 98,6 (98+0,6)
14. Андрій Новак – 95,6 (95+0,6)
15. Ярослав Бацала – 95
16. Богдан Тимовчак – 94
17. Павло Пилипчук– 89
18. Мстислав Коцький-Боб’як – 83
19-20. Максим Качурівський – 80
19-20. Руслан Скура – 80 (77+3)
21. Андрій Сиротяк – 77,5 (76+1,5)
22. Іван Дупнак - 67
23. Олександр Гливинський – 59 (56+3)
24.Олег Гиців – 58
25-26. Юрій Борачок – 32
25-26. Юрій Джура – 32
27. Борис Санін – 19
28. Роман Трайтурак - 17
29. Роман Сенько - 15
30. Віктор Яремус - 11
31. Павло Сентий – 10
32. Мирослав Новосад – 9
33-34. Ігор Циганик – 8
33-34. Сергій Сувала – 8
35. Олександр Паук – 6
36. Василь Турків – 3

Нагадаємо, що приєднатися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози туру Прем'єр-ліги відсилайте на скриньку [email protected]