Сайт Вголос проводить цей конкурс у співдружності з газетою «Спортивка», телепрограмою «Пас» та сайтом «Галичина Спортивна». Конкурс пройде у 10 турів, однак після першого туру нового чемпіонату можливі зміни, а саме збільшення кількості матчів. Про них ми повідомимо додатково.

Переможець нового конкурсу буде відомий 10 травня, коли і завершиться чемпіонат України з футболу. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 пункт. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на усіх переможців.

Кінцевий термін прийому прогнозів – 3 березня о 12.30 год. Прогнози слід надсилати ТІЛЬКИ на e-mail [email protected] Вони будуть розміщені на нашому сайті 3 березня перед початком першого матчу 21-ого туру УПЛ.

Прогнози на 21-ий тур УПЛ

1. Володимир Телюк
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:2
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:1
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 2:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:2
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

2. Роман Цюняк
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:0
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 1:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 0:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

3. Віталій Кулачковський
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 1:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

4. Богдан Пастернак
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:1
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1

5. Володимир Михальчук
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:0
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:1
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 2:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:0

 6. Олександр Желізний
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 1:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:2
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:0

7. Юрій Джура
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:2
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:0

8. Андрій Сиротяк
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 4:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 6:4

9. Ігор Антощак
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 2:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 2:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1

10. Віталій Павлишин
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 2:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 1:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 0:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2

 11. Андрій Косюра
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:0

12. Олексій Чиж
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1

13. Віктор Диченко
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 4:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 4:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1

14. Настя Васько
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 2:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:2
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:0

15. Василь Старецький
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:0

16. Богдан Тимовчак
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:3
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

17. Мстислав Коцький-Боб’як
03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:2
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:2
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 1:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

18. Володимир Крупчук

03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:0
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:2
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 1:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1

19. Олег Зубарук

03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 0:2
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 1:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:0

20. Олег Бабій

03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 2:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 4:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 3:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1

21. Максим Качурівський

03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:0
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 4:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 0:0
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2

22. Павло Пилипчук

03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 1:1
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:0
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:1
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

23. Андрій Новак

03.03.2012 13:30 ЗОРЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.2012 16:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ВОЛИНЬ 0:0
03.03.2012 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
03.03.2012 19:30 МЕТАЛІСТ - ОБОЛОНЬ 3:1
04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 0:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 3:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:0
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

24. Руслан Скура

04.03.2012 13:00 ВОРСКЛА - КРИВБАС 1:0
04.03.2012 16:00 ШАХТАР – ДНІПРО 2:1
04.03.2012 17:30 ДИНАМО - АРСЕНАЛ 2:1
04.03.2012 18:30 ТАВРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1