Конкурс пройде у 10 турів, однак до матчів української Прем’єр-ліги додаватимуться ще матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Кубка України. Утім, у цих турнірах не буде додаткових балів переможцю, як у чемпіонаті УПЛ.

Переможець нового конкурсу буде відомий у травні, коли і завершаться усі футбольні турніри. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 пункт. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на усіх переможців.

Прогнози на 23-ий тур УПЛ

1.Павло Пилипчук
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 4:0
2. Віталій Кулачковський
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:2
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 4:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:2
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:1
3. Андрій Стадник
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 0:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:0
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:2
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:2
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:0
4. Василь Танкевич
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:0
5. Богдан Пастернак
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 0:0
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:2
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 3:0
6. Борис Санін
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:0
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:2
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:3
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:1
7. Андрій Косюра
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:0
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:0
8. Микола Середич
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 0:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 3:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:2
9. Мстислав Коцький-Боб’як
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:2
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 3:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:2
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:1
10. Віктор Диченко
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:0
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:0
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:0
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:0
11. Ярослав Бацала
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:2
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:2
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:1
12. Володимимр Михальчук
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 0:0
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 3:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:2
13. Віталій Павлишин
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:2
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:2
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 2:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 0:0
14. Олександр Желізний
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 2:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:1
15. Андрій Сиротяк
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 3:2
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 5:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:2
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:3
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 5:1
16. Роман Цюняк
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:0
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:0
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:0
17. Ігор Антощак
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 3:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 3:1
18. Богдан Тимовчак
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:2
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 2:1
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:1
19. Максим Качурівський
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:0
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 3:2
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:2
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 4:1
20. Юліанна Кандя
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:2
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:2
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 3:4
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 4:1
21. Володимир Крупчук
16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 0:1
17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1
17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0
17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0
18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1
18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1
19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 3:1

22. Андрій Новак

16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 2:1

17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:0

17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0

17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0

18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0

18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1

18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:1

19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:1

23. Руслан Скура

16.03.2012 19:00 ЗОРЯ – КРИВБАС 1:1

17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:0

17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0

17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1

18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 1:1

18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 3:2

18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2

19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 1:1

24. Володимир Телюк

17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 2:0

17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1

17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0

18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:1

18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 1:2

18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 0:2

19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 3:1

25. Олег Зубарук

17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0

17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0

18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0

18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1

18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:1

19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:0

26. Василь Старецький

17.03.2012 13:30 ТАВРІЯ – АРСЕНАЛ 1:1

17.03.2012 16:00 ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:0

17.03.2012 18:30 ВОРСКЛА – ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0

18.03.2012 13:00 ОБОЛОНЬ – ВОЛИНЬ 0:0

18.03.2012 17:30 ДИНАМО – ДНІПРО 2:1

18.03.2012 18:00 ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛУРГ Д 1:2

19.03.2012 19:00 МЕТАЛІСТ – КАРПАТИ 2:0

Прогнози слід надсилати ТІЛЬКИ на e-mail [email protected] Нагадаємо, долучитися до турніру можна з будь-якого туру.