Конкурс пройде у 10 турів, однак до матчів української Прем’єр-ліги додаватимуться ще матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Кубка України. Утім, у цих турнірах не буде додаткових балів переможцю, як у чемпіонаті УПЛ.

Переможець нового конкурсу буде відомий у травні, коли і завершаться усі футбольні турніри. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 пункт. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на усіх переможців.

Прогнози на 24-ий тур УПЛ
1.Павло Пилипчук
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0:2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 0:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 2:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 1:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 1:1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
2. Роман Цюняк
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 1:3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 2:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 1:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:1
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 2:2
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2:0
3. Віталій Кулачковський
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 1:2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 2:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 1:0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3:1
4. Василь Старецький
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0:2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 0:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 2:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 1:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 0:1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3:1
5. Василь Танкевич
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0:2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 1:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 1:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 1:1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
6. Віктор Диченко
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0:3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 1:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 0:0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
7. Богдан Пастернак
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0:3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 0:2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 3:1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 1:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 0:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 0:1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2:0
8. Мстислав Коцький-Боб’як
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР – 1:2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ – 1:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ – 3:1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ – 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО – 1:3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА – 2:2
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ – 3:0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 2:0
9. Богдан Тимовчак
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ — ШАХТАР 0-2
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ — МЕТАЛІСТ 1-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО — ЗОРЯ 2-1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д — ОБОЛОНЬ 2-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ — ДИНАМО 1-2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ — ВОРСКЛА 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС — ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-0
10. Микола Середич
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ — ШАХТАР 1-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ — МЕТАЛІСТ 0-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО — ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д — ОБОЛОНЬ 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ — ДИНАМО 0-2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ — ВОРСКЛА 1-2
25.03.2012 17:30 КРИВБАС — ТАВРІЯ 0-0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-1
11. Олег Зубарук
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 0-1
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 0-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 0-2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-0
12.Андрій Косюра
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 1-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 1-2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 2-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 0-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2-0
13. Олександр Желізний
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 1-1
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 0-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 3-1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 0-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 1-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0-0
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-0
14. Андрій Сиротяк
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 1-7
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 2-4
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 1-1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 1-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0-0
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 0-3
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-0
15. Ігор Антощак
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 0-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 1-2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 0-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 1-1
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-0
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 2-2
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2-0
16. Юрій Джура
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 0-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 1-3
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 1-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-2
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3-1
17. Володимир Михальчук
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР 1-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 0-2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 1-1
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 0-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1-0
18. Максим Качурівський
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 0-3
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ - 0-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ - 1-1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ - 2-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО - 0-2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА - 1-2
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ - 0-0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ - 1-0
19. Юліана Кандя
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ – ШАХТАР 1:3

24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ - 1-3
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ - 2-2
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ - 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО - 1-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА - 1-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ - 1-2
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ - 3-1

20. Руслан Скура

24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 1:0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 0:0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2:1

21. Андрій Новак

24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 1-1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 2-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 1-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0-0
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 1-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1-0

22. Володимир Телюк

24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 0-3
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 2-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 2-1
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 0-3
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-0
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 0-0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1-0

23. Володимир Крупчук
23.03.2012 19:00 ВОЛИНЬ - ШАХТАР - фора переслідувачам
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ - 0:1
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ - 2:1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ - 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО - 0:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА - 1:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ - 1:0
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ - 3:0

24. Ярослав Бацала
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ – МЕТАЛІСТ 1:3
24.03.2012 17:30 ДНІПРО – ЗОРЯ 2:1
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д – ОБОЛОНЬ 2:0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ДИНАМО 1:2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 0:1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС – ТАВРІЯ 0:1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 3:1

25. Андрій Стадник
24.03.2012 15:30 АРСЕНАЛ - МЕТАЛІСТ 0-2
24.03.2012 17:30 ДНІПРО - ЗОРЯ 1-0
24.03.2012 19:00 МЕТАЛУРГ Д - ОБОЛОНЬ 1-0
25.03.2012 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ДИНАМО 0-2
25.03.2012 16:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0-1
25.03.2012 17:30 КРИВБАС - ТАВРІЯ 0-1
25.03.2012 19:30 КАРПАТИ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1-1

Прогнози слід надсилати ТІЛЬКИ на e-mail [email protected] Нагадаємо, долучитися до турніру можна з будь-якого туру.