Конкурс пройде у 10 турів, однак до матчів української Прем’єр-ліги додаватимуться ще матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Кубка України. Утім, у цих турнірах не буде додаткових балів переможцю, як у чемпіонаті УПЛ.

Переможець нового конкурсу буде відомий у травня, коли і завершаться усі футбольні турніри. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 пункт. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на усіх переможців.

Прогнози на 28-ий тур УПЛ
1. Андрій Новак
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 3-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1-2
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2-0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 0-0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 2-0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1-1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0-2

2. Руслан Скура
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:2
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 2-1
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1-1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 3-0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 1-1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 2-1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1-2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 1-3

3. Павло Пилипчук
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 0:1
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 4:0
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 0:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 1:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 0:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0:2
4. Микола Середич
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 1:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 0:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 0:1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 1:3
5. Богдан Пастернак
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 2:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 3:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 3:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 1:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1:1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0:1
6. Віктор Диченко
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 3:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 3:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 2:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 1:0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1:1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0:2
7. Роман Цюняк
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 4:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 2:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0:1
8. Віталій Кулачковський
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1:2
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 2:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 1:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1:3
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 1:3
9. Богдан Тимовачак
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ — ОЛЕКСАНДРІЯ 2-1
21.04.12 15:30 ДНІПРО — ОБОЛОНЬ 2-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1-1
21.04.12 17:00 ШАХТАР — ТАВРІЯ 3-0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА — ЗОРЯ 2-2
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ — КАРПАТИ 1-1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ — МЕТАЛІСТ 2-2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ — ДИНАМО 1-3
10. Василь Старецький
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ — ОЛЕКСАНДРІЯ 2:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО — ОБОЛОНЬ 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР — ТАВРІЯ 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА — ЗОРЯ 1:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ — КАРПАТИ 2:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ — МЕТАЛІСТ 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ — ДИНАМО 0:2
11. Олег Зубарук
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1-1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 2-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1-1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2-1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 1-1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 0-0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1-2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0-2
12. Андрій Сиротяк
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1-2
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 3-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1-4
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 2-0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 1-3
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 4-1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 0-0
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 1-2
13. Андрій Косюра
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ - 2:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 3:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 0:0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 2:1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 0:2
14. Ігор Антощак
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 2:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ – 3:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д – 0:2
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ – 2:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 2:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ – 3:0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ – 0:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 1:2
15. Олександр Желізний
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 0:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ – 1:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д – 1:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ – 2:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 1:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ – 2:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ – 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 0:2
16. Володимир Михальчук
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ – 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д – 0:0
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ – 3:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 2:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ – 0:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ – 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 0:3
17. Юрій Джура
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 2:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ – 3:1
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д – 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ – 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 2:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ – 1:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ – 0:3
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 0:2
18. Віталій Павлишин
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ – 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ – 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д – 1:2
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ – 3:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ – 1:2
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ – 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 1:2
19. Мстислав Коцький-Боб’як
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ 2:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО – ОБОЛОНЬ 3:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 1:2
21.04.12 17:00 ШАХТАР – ТАВРІЯ 2:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА – ЗОРЯ 1:1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ – КАРПАТИ 1:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ – МЕТАЛІСТ 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ – ДИНАМО 1:3
20. Максим Качурівський
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 3-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 1-2
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 3-1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 0-1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 1-1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 0-0
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 0-2
21. Юліанна Кандя
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ 0:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 2-1
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 1-1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 4-1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 0-1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 1-2
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 2-2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 1-3
22. Василь Танкевич
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 2-0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 0-1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 2-0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 1-1
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 2-1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 1-1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 1-2
23. Володимир Крупчук
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ - 0:0
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 3:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 2:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 2:0
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 1:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 0:2
24. Петро Зінчук
20.04.12 19:15 ІЛЛІЧІВЕЦЬ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:1
21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ 4:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д 0:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ 3:1
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ 0:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ 1:1
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО 0:2

25. Володимир Телюк

21.04.12 15:30 ДНІПРО - ОБОЛОНЬ - 2:0
21.04.12 15:30 КРИВБАС – МЕТАЛУРГ Д - 1:1
21.04.12 17:00 ШАХТАР - ТАВРІЯ - 2:0
22.04.12 14:30 ВОРСКЛА - ЗОРЯ - 0:0
22.04.12 15:30 АРСЕНАЛ - КАРПАТИ - 2:1
22.04.12 17:00 ЧОРНОМОРЕЦЬ - МЕТАЛІСТ - 0:2
22.04.12 17:30 ВОЛИНЬ - ДИНАМО - 1:2

Нагадаємо, долучитися до турніру можна з будь-якого туру. Прогнози слід надсилати ТІЛЬКИ на e-mail [email protected]