Конкурс пройде у 10 турів, однак до матчів української Прем’єр-ліги додаватимуться ще матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Кубка України. Утім, у цих турнірах не буде додаткових балів переможцю, як у чемпіонаті УПЛ.

Переможець нового конкурсу буде відомий у травня, коли і завершаться усі футбольні турніри. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 пункт. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на усіх переможців.

Прогнози на 29-ий тур УПЛ
1. Володимир Телюк
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д- ДНПІРО 0:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 1;0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:4
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 0:2
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 2:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 3:1
2. Павло Пилипчук
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д- ДНПІРО 0:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:1
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 0:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
3. Богдан Пастернак
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:0
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 1:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
4. Володимир Крупчук
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 1:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 1:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:1
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:1
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:1
5. Віталій Кулачковський
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 1:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:1
6. Віктод Диченко

02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 2:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:3
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:0

7. Петро Зінчук
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 1:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:3
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 0:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
8. Василь Танкевич
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:1
9. Ігор Антощак
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 1:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:0
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:2
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:1
10. Віталій Павлишин
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 1:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 1:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:2
11. Андрій Сиротяк
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:3
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 1:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:1
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 0:4
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 3:0
12. Андрій Косюра
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 0:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 3:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
13. Олександр Желізний
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНПІРО 1:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:2
14. Роман Цюняк
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 1:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 1:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:1
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:1
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
15. Андрій Новак
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 0:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 1:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 0:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:1
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 0:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 3:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
16. Руслан Скура
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 1:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 1:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:3
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:2
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:2
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 2:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:1
17. Василь Старецький
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 1:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 3:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:0
18. Максим Качурівський
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 2:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 0:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 3:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:0
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0
19. Юліана Кандя
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 0:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 0:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:2
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 0:1
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 0:1
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 3:0

20. Богдан Тимовчак

02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 1:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:1
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:3
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:0
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:2
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:0

21. Микола Середич
02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 0:1
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 0:0
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 0:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 1:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:2
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 0:1
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 1:0

22. Мстислав Коцький-Боб'як

02.05.12 16:30 МЕТАЛУРГ Д - ДНІПРО 1:2
02.05.12 16:30 АРСЕНАЛ - ВОЛИНЬ 2:0
02.05.12 16:30 ТАВРІЯ - ВОРСКЛА 2:1
02.05.12 19:00 ЗОРЯ - ДИНАМО 1:2
02.05.12 19:00 ОБОЛОНЬ - ІЛЛІЧІВЕЦЬ 2:1
02.05.12 19:00 ОЛЕКСАНДРІЯ - ЧОРНОМОРЕЦЬ 1:2
02.05.12 19:00 МЕТАЛІСТ - ШАХТАР 1:3
02.05.12 19:00 КАРПАТИ – КРИВБАС 2:1

Підсумкова турнірна таблиця
1.Віталій Кулачковський – 75 (72+3)
2. Ігор Антощак – 73 (70+3),
3. Василь Танкевич – 70 (67+3),
4-5. Андрій Косюра (69), Володимир Крупчук – 69 (66+3),
6-7. Мстислав Коцький-Боб’як – 68 (65+3), Богдан Пастернак – 68 (65+3)
8. Андрій Новак - 66
9. Василь Старецький - 65
10. Богдан Тимовчак – 63
11. Павло Пилипчук - 62 (59+3),
12. Віталій Павлишин - 61
13-14. Олександр Желізний, Роман Цюняк - 58
15-16. Андрій Сиротяк, Володимир Телюк – 56 (53+3)
17. Віктор Диченко – 54
18. Юрій Джура – 50
19. Микола Середич – 46
20-21. Максим Качурівський, Руслан Скура - 45 .
22. Олег Зубарук - 42
23. Володимир Михальчук - 38
24. Андрій Стадник – 29
25. Юліана Кандя - 28
26. Петро Зінчук – 26
27. Ярослав Бацала – 17
28-29. Володимир Звєров, Борис Санін, 6
30-31. Олексій Чиж, Олег Бабій – по 3

Нагадаємо, долучитися до турніру можна з будь-якого туру. Прогнози слід надсилати ТІЛЬКИ на e-mail [email protected]