Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 15 турів і завершиться орієнтовно у середині листопада. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.
Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

1.Андрій Котельник
Динамо – Зоря 2-0
Шахтар – Дніпро 2-0
Волинь – Таврія 1-1
Чорноморець – Металіст 0-1
Говерла – Металург Д 1-0
Кривбас – Металург З 1-1
Ворскла – Іллічівець 1-1
Карпати – Арсенал 2-1

2. Ігор Зінкевич
Динамо – Зоря 2-0
Шахтар – Дніпро 1-2
Волинь – Таврія 2-1
Чорноморець – Металіст 0-2
Говерла – Металург Д 0-2
Кривбас – Металург З 2-1
Ворскла – Іллічівець 1-1
Карпати – Арсенал 0-2

3.Микола Сич
Динамо – Зоря 2-0
Шахтар – Дніпро 2-2
Волинь – Таврія 1-0
Чорноморець – Металіст 0-2
Говерла – Металург Д 0-1
Кривбас – Металург З 2-1
Ворскла – Іллічівець 0-1
Карпати – Арсенал 1-2

4. Ігор Явор
Динамо – Зоря 3-1
Шахтар – Дніпро 2-1
Волинь – Таврія 2-0
Чорноморець – Металіст 0-1
Говерла – Металург Д 1-1
Кривбас – Металург З 2-0
Ворскла – Іллічівець 1-2
Карпати – Арсенал 1-1

5. Роман Цюняк
Динамо – Зоря 3-1
Шахтар – Дніпро 1-1
Волинь – Таврія 2-1
Чорноморець – Металіст 0-2
Говерла – Металург Д 2-1
Кривбас – Металург З 2-0
Ворскла – Іллічівець 2-2
Карпати – Арсенал 1-2

6. Андрій Щирба
Динамо – Зоря 3-0
Шахтар – Дніпро 1-0
Волинь – Таврія 1-0
Чорноморець – Металіст 0-2
Говерла – Металург Д 0-1
Кривбас – Металург З 1-0
Ворскла – Іллічівець 0-1
Карпати – Арсенал 0-1

7. Юрій Кужій
Динамо Київ 2-0 Зоря
Шахтар 2-1 Дніпро
Волинь 1 -1 Таврія
Чорноморець 1-2 Металіст
Говерла 0-2 Металург Д
Кривбас 0-1 Металург З
Ворскла 1-2 Іллічівець
Карпати 1-1 Арсенал

8. Тарас Фісак
Динамо К 2-0 Зоря
Шахтар 1- 2 Дніпро
Волинь 2-0 Таврія
Чорноморець 1-2 Металіст
Говерла 1-0 Металург Д
Кривбас 2-0 Металург З
Ворскла 1-1 Іллічівець
Карпати 3-1 Арсенал К

9. Юрій Михалюк
28.09."Динамо"-"Зоря" 2:1
28.09. "Шахтар"-"Дніпро" 3:1
29.09. "Волинь"-"Таврія" 2:1
29.09. "Чорноморець"-"Металіст" 1:2
30.09. "Говерла"-"Металург" Д 0:1
30.09. "Кривбас"-"Металург" З 1:1
30.09. "Ворскла"-"Іллічівець" 1 : 2
30.09. "Карпати"-"Арсенал" 1 : 3

10. Оля Михалюк
Динамо – Зоря 2-1
Шахтар – Дніпро 3-1
Волинь – Таврія 2-1
Чорноморець – Металіст 0-1
Говерла – Металург Д 0-2
Кривбас – Металург З 0-0
Ворскла – Іллічівець 1-2
Карпати – Арсенал 1-3

11. Роман Клименко
Динамо - Заря 2:0
Шахтер - Днепр 1:0
Волынь - Таврия 1:1
Черноморец - Металлист 0:2
Говерла - Металлург Д 1:2
Кривбасс - Металлург З 1:0
Ворскла - Ильичевец 1:1
Карпаты - Арсенал 0:1

12. Роман Стречковський
Динамо – Зоря 3:0
Шахтар – Дніпро 1:1
Волинь – Таврія 1:1
Чорноморець – Металіст 1:2
Говерла – Металург Д 1:2
Кривбас – Металург З 2:1
Ворскла – Іллічівець 2:1
Карпати – Арсенал 1:1

13. Іван Хмеляк
Динамо – Зоря 2-0
Шахтар – Дніпро 3-1
Волинь – Таврія 2-1
Чорноморець – Металіст 1-2
Говерла – Металург Д 0-1
Кривбас – Металург З 1-0
Ворскла – Іллічівець 1-1
Карпати – Арсенал 1-1

14. Остап Борис
Динамо - Зоря 2-0
Шахтар - Дніпро 2-1
Волинь - Таврія 1-0
Чорноморець - Металіст 1-2
Говерла - Металург Д 1-2
Кривбас - Металург З 1-0
Ворскла - Іллічівець 1-1
Карпати - Арсенал 1-2

15. Віктор Назаренко
Динамо – Зоря 2:0
Шахтар – Дніпро 3:0
Волинь – Таврія 1:1
Чорноморець – Металіст 1:2
Говерла – Металург Д 1:2
Кривбас – Металург З 1:0
Ворскла – Іллічівець 2:2
Карпати – Арсенал 0:0

16. Василь Танкевич
Динамо - Зоря - 2:0
Шахтар - Дніпро - 2:1
Волинь - Таврія - 1:1
Чорноморець - Металіст - 1:2
Говерла - Металург Д - 1:1
Кривбас - Металург З - 1:0
Ворскла - Іллічівець - 1:0
Карпати - Арсенал - 1:1

17. Михайло Нагірняк
Динамо – Зоря 3:0
Шахтар – Дніпро 2:1
Волинь – Таврія 2:0
Чорноморець – Металіст 1:2
Говерла – Металург Д 1:1
Кривбас – Металург З 0:0
Ворскла – Іллічівець 1:0
Карпати – Арсенал 2:1

18. Тарас Михайлишин
Динамо – Зоря 2-0
Шахтар – Дніпро 3-1
Волинь – Таврія 2-1
Чорноморець – Металіст 1-2
Говерла – Металург Д 1-1
Кривбас – Металург З 1-0
Ворскла – Іллічівець 2-1
Карпати – Арсенал 2-2

19. Олександр Слободюк
Динамо – Зоря 3-0
Шахтар – Дніпро 2-1
Волинь – Таврія 1-1
Чорноморець – Металіст 1-2
Говерла – Металург Д 0-2
Кривбас – Металург З 2-0
Ворскла – Іллічівець 1-1
Карпати – Арсенал 1-3

20. Роман Дмитришин
Динамо 3–0 Зоря
Шахтар 2 –1 Дніпро
Волинь 1–1 Таврія
Чорноморець 1–2 Металіст
Говерла 1 –2 Металург Д
Кривбас2 – 0Металург З
Ворскла 1–1 Іллічівець
Карпати1 –1 Арсенал

21. Віктор Диченко
Динамо-Зоря-2:0
Шахтар-Дніпро-3:1
Волинь-Таврія-2:1
Чорноморець-Металіст-0:2
Говерла-Металург Д.-1:2
Кривбас-Металург Зп.-1:0
Ворскла-Іллічівець-1:1
Карпати-Арсенал-1:0

22. Настя Васько
Динамо-Зоря-3:0
Шахтар-Дніпро-2:1
Волинь-Таврія-1:0
Чорноморець-Металіст-1:2
Говерла-Металург Д.-1:1
Кривбас-Металург Зп.-1:0
Ворскла-Іллічівець-2:1
Карпати-Арсенал-2:1

23. Андрій Косюра
Динамо - Зоря - 2:0
Шахтар - Дніпро - 2:1
Волинь - Таврія - 1:1
Чорноморець - Металіст - 1:2
Говерла - Металург Д - 0:1
Кривбас - Металург З - 1:0
Ворскла - Іллічівець - 2:2
Карпати - Арсенал - 1:1

24. Володимир Крупчук
Динамо - Зоря - 3:0
Шахтар – Дніпро – 1:1
Волинь - Таврія – 1:1
Чорноморець - Металіст – 1:3
Говерла - Металлург Д – 0:1
Кривбас - Металлург З – 2:0
Ворскла - Іллічівець – 1:2
Карпати - Арсенал – 0:1

25. Андрій Сиротяк
Динамо - Зоря - 1:1
Шахтар - Дніпро - 1:1
Волинь - Таврія - 1:1
Чорноморець - Металіст - 1:1
Говерла - Металург Д - 1:1
Кривбас - Металург З - 1:1
Ворскла - Іллічівець - 1:1
Карпати - Арсенал - 1:1

26. Олександр Желізний
Динамо - Зоря - 3:0
Шахтар - Дніпро - 1:2
Волинь - Таврія - 1:1
Чорноморець - Металіст - 0:2
Говерла - Металург Д - 0:0
Кривбас - Металург З - 2:1
Ворскла - Іллічівець - 0:1
Карпати - Арсенал - 1:2

27. Віталій Павлишин
Динамо - Зоря - 2:0
Шахтар - Дніпро - 3:1
Волинь - Таврія - 1:2
Чорноморець - Металіст - 1:2
Говерла - Металург Д - 0:0
Кривбас - Металург З - 0:0
Ворскла - Іллічівець - 1:2
Карпати - Арсенал - 0:1

28. Ігор Антощак
Динамо - Зоря - 2:0
Шахтар - Дніпро - 3:1
Волинь - Таврія - 1:0
Чорноморець - Металіст - 0:2
Говерла - Металург Д - 0:2
Кривбас - Металург З - 1:1
Ворскла - Іллічівець - 2:2
Карпати - Арсенал - 1:1

29. Юрій Джура
Динамо - Зоря - 3:1
Шахтар - Дніпро - 2:1
Волинь - Таврія - 1:1
Чорноморець - Металіст - 0:2
Говерла - Металург Д - 0:0
Кривбас - Металург З - 2:1
Ворскла - Іллічівець - 1:2
Карпати - Арсенал - 1:0

30. Юрій Боруцький
Динамо – Зоря 3-0
Шахтар – Дніпро 1-1
Волинь – Таврія 1-2
Чорноморець – Металіст 0-2
Говерла – Металург Д 1-0
Кривбас – Металург З 2-1
Ворскла – Іллічівець 1-1
Карпати – Арсенал 1-2

31. Володимир Телюк
Динамо - Зоря 4:0
Шахтар - Дніпро 2:1
Волинь - Таврія 1:2
Чорноморець - Металіст 0:1
Говерла - Металург Д 0:1
Кривбас - Металург 1:0
Ворскла - Іллічівець 1:0
Карпати - Арсенал 2:1

32. Юрій Нагірняк
Динамо – Зоря 2:0
Шахтар – Дніпро 2:0
Волинь – Таврія 2:1
Чорноморець – Металіст 1:2
Говерла – Металург Д 1:2
Кривбас – Металург З 2:0
Ворскла – Іллічівець 2:0
Карпати – Арсенал 2:1

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]