Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».
Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Прогнози на 13-ий тур
1. Андрій Котельник
Арсенал – Волинь 1-1
Металург З – Чорноморець 0-1
Говерла – Кривбас 1-0
Таврія – Шахтар 1-2
Металург Д – Ворскла 1-0
Дніпро – Карпати 2-0
Іллічівець – Динамо 1-1
Металіст – Зоря 2-0
2. Микола Сич
Арсенал – Волинь 1-0
Металург З – Чорноморець 0-2
Говерла – Кривбас 1-1
Таврія – Шахтар 1-3
Металург Д – Ворскла 1-1
Дніпро – Карпати 3-0
Іллічівець – Динамо 0-1
Металіст – Зоря 2-0
3. Ігор Зінкевич
Арсенал – Волинь 2-1
Металург З – Чорноморець 0-2
Говерла – Кривбас 0-1
Таврія – Шахтар 1-1
Металург Д – Ворскла 3-1
Дніпро – Карпати 4-1
Іллічівець – Динамо 0-1
Металіст – Зоря 3-0
4. Андрій Щирба
Арсенал – Волинь 2-2
Металург З – Чорноморець 1-2
Говерла – Кривбас 1-1
Таврія – Шахтар 0-3
Металург Д – Ворскла 1-0
Дніпро – Карпати 2-0
Іллічівець – Динамо 1-1
Металіст – Зоря 2-1
5. Ігор Явор
Арсенал – Волинь 1-1
Металург З – Чорноморець 0-2
Говерла – Кривбас 1-0
Таврія – Шахтар 0-1
Металург Д – Ворскла 1-0
Дніпро – Карпати 3-0
Іллічівець – Динамо 0-1
Металіст – Зоря 1-0
6. Юрій Михалюк
Арсенал – Волинь 1:1
Металург З – Чорноморець 1:2
Говерла – Кривбас 1:0
Таврія – Шахтар 0:2
Металург Д – Ворскла 2:1
Дніпро – Карпати 3:0
Іллічівець – Динамо 1:2
Металіст – Зоря 3:1

7. Олег Маценький
Металлург З 0-1 Черноморец

Говерла 2-2 Кривбасс

Таврия 1-3 Шахтер

Металлург Д 1-0 Ворскла

Арсенал К 2-1 Волынь

Днепр 3-1 Карпаты

Ильичевец 0-1 Динамо К

Металлист 2-1 Заря
8. Остап Борис
Арсенал – Волинь 2-1
Металург З – Чорноморець 1-2
Говерла – Кривбас 1-2
Таврія – Шахтар 0-2
Металург Д – Ворскла 1-0
Дніпро – Карпати 2-0
Іллічівець – Динамо 0-2
Металіст – Зоря 2-1
9. Роман Цюняк
Арсенал – Волинь – 2:1
Металург З – Чорноморець – 1:1
Говерла – Кривбас – 1:0
Таврія – Шахтар – 0:1
Металург Д – Ворскла – 2:0
Дніпро – Карпати – 2:1
Іллічівець – Динамо – 1:1
Металіст – Зоря – 1:0
10. Роман Кречківський
Арсенал – Волинь 2:1
Металург З – Чорноморець 1:2
Говерла – Кривбас 1:1
Таврія – Шахтар 1-3
Металург Д – Ворскла 2:1
Дніпро – Карпати 2:0
Іллічівець – Динамо 1:1
Металіст – Зоря 2:1
11. Юрій Боруцький
Ильичевец» — «Динамо» — 0:2
«Арсенал» — «Волынь» — 2:1
«Металлург» З — «Черноморец» — 1:1
Говерла» — «Кривбасс» — 1:1
Таврия» — «Шахтер» — 1:2
«Металлург» Д — «Ворскла» — 2:0
«Днепр» — «Карпаты» — 2:1
«Металлист» — «Заря» — 2:0
12. Василь Танкевич
Арсенал – Волинь – 2:1
Металург З – Чорноморець – 0:1
Говерла – Кривбас – 2:1
Таврія – Шахтар – 1:2
Металург Д – Ворскла – 2:1
Дніпро – Карпати – 2:0
Іллічівець – Динамо – 1:2
Металіст – Зоря – 2:1
13. Андрій Пирч
Металург З – Чорноморець 1-1
Говерла – Кривбас 1-1
Таврія – Шахтар 1-3
Металург Д – Ворскла 3-1
Арсенал – Волинь 2-1
Дніпро – Карпати 2-0
Іллічівець – Динамо 1-2
Металіст – Зоря 2-1
14. Володимир Матренюк
Арсенал – Волинь 2:0
Металург З – Чорноморець 0:1
Говерла – Кривбас 1:1
Таврія – Шахтар 1:2
Металург Д – Ворскла 2:0
Дніпро – Карпати 2:1
Іллічівець – Динамо 1:2
Металіст – Зоря 2:0
15. Олег Гиців
Арсенал – Волинь – 3:1

Металург З – Чорноморець – 0:2

Говерла – Кривбас – 2:1

Таврія – Шахтар – 0:2

Металург Д – Ворскла – 2:1

Дніпро – Карпати – 2:0

Іллічівець – Динамо – 0:1

Металіст – Зоря – 2:2
16. Роман Дмитришин
Арсенал 1–1 Волинь
Металург З 1–3 Чорноморець
Говерла 1 –2 Кривбас
Таврія 1–2 Шахтар
Металург Д 2–2 Ворскла
Дніпро 3–1 Карпати
Іллічівець 1–2 Динамо
Металіст 1–1 Зоря
17. Степан Питлак
Арсенал3 – 1Волинь
Металург З 1 –1 Чорноморець
Говерла 2– 0Кривбас
Таврія0 –3 Шахтар
Металург Д 3– 0Ворскла
Дніпро2 –0 Карпати
Іллічівець1 –3 Динамо
Металіст2 – 1Зоря
18. Роман Стречковський
Арсенал – Волинь 2:0
Металург З – Чорноморець 1:3
Говерла – Кривбас 1:1
Таврія – Шахтар 1:3
Металург Д – Ворскла 2:0
Дніпро – Карпати 3:1
Іллічівець – Динамо 1:3
Металіст – Зоря 2:1
19. Юрій Кужій
Арсенал 1–0 Волинь
Металург З 1–2 Чорноморець
Говерла 1–1 Кривбас
Таврія 1–3 Шахтар
Металург Д 2–1 Ворскла
Дніпро 2–1 Карпати
Іллічівець 1–2 Динамо
Металіст 2–0 Зоря
20. Віктор Диченко
Арсенал-Волинь-1:0
Металург Зп.-Чорноморець-1:1
Говерла-Кривбас-2:1
Таврія-Шахтар-0:2
Металург Д.-Ворскла-2:1
Дніпро-Карпати-2:0
Іллічівець-Динамо-1:2
Металіст-Зоря-2:1
21. Михайло Кавінський
Арсенал – Волинь 2:1
Металург З – Чорноморець 0:2
Говерла – Кривбас 2:1
Таврія – Шахтар 0:2
Металург Д – Ворскла 2:1
Дніпро – Карпати 3:1
Іллічівець – Динамо 1:3
Металіст – Зоря 2:1
22. Олег Коцовський
Арсенал – Волинь 1-0
Металург З – Чорноморець 0-2
Говерла – Кривбас 1-1
Таврія – Шахтар 0-2
Металург Д – Ворскла 1-1
Дніпро – Карпати 2-1
Іллічівець – Динамо 1-2
Металіст – Зоря 2-1
23. Андрій Косюра
Арсенал – Волинь – 2:0
Металург З – Чорноморець – 1:2
Говерла – Кривбас – 1:0
Таврія – Шахтар – 0:2
Металург Д – Ворскла – 4:1
Дніпро – Карпати – 2:0
Іллічівець – Динамо – 0:1
Металіст – Зоря – 3:0
24. Михайло Нагірняк
Арсенал – Волинь 2:1
Металург З – Чорноморець 1:2
Говерла – Кривбас 1:1
Таврія – Шахтар 0:2
Металург Д – Ворскла 1:0
Дніпро – Карпати 3:1
Іллічівець – Динамо 0:2
Металіст – Зоря 3:0
25.Олександр Желізний
Арсенал – Волинь – 2:0
Металург З – Чорноморець – 1:1
Говерла – Кривбас – 1:0
Таврія – Шахтар – 2:2
Металург Д – Ворскла – 1:0
Дніпро – Карпати – 3:1
Іллічівець – Динамо – 0:2
Металіст – Зоря – 2:0

26. Віталій Павлишин
Арсенал – Волинь – 2:0
Металург З – Чорноморець – 1:0
Говерла – Кривбас – 1:2
Таврія – Шахтар – 1:2
Металург Д – Ворскла – 1:0
Дніпро – Карпати – 1:0
Іллічівець – Динамо – 1:2
Металіст – Зоря – 1:0

27. Андрій Сиротяк
Арсенал – Волинь – 1:1
Металург З – Чорноморець – 1:1
Говерла – Кривбас – 1:1
Таврія – Шахтар – 1:1
Металург Д – Ворскла – 1:1
Дніпро – Карпати – 5:0
Іллічівець – Динамо – 1:1
Металіст – Зоря – 1:1

28. Ігор Антощак
Арсенал – Волинь – 2:1
Металург З – Чорноморець – 0:2
Говерла – Кривбас – 0:1
Таврія – Шахтар – 0:3
Металург Д – Ворскла – 2:1
Дніпро – Карпати – 2:0
Іллічівець – Динамо – 1:1
Металіст – Зоря – 2:0

29. Юрій Джура
Арсенал – Волинь – 2:1
Металург З – Чорноморець – 1:1
Говерла – Кривбас – 1:1
Таврія – Шахтар – 0:2
Металург Д – Ворскла – 2:1
Дніпро – Карпати – 3:1
Іллічівець – Динамо – 1:1
Металіст – Зоря – 2:1
30. Роман Девіняк
Арсенал – Волинь 2:0
Металург З – Чорноморець 0:1
Говерла – Кривбас 1:0
Таврія – Шахтар 0:2
Металург Д – Ворскла 2:1
Дніпро – Карпати 2:1
Іллічівець – Динамо 0:1
Металіст – Зоря 2:0
31. Роман Бебешко
Арсенал – Волинь 1:0
Металург З – Чорноморець 1:2
Говерла – Кривбас 1:0
Таврія – Шахтар 1:1
Металург Д – Ворскла 1:1
Дніпро – Карпати 2:1
Іллічівець – Динамо 0:1
Металіст – Зоря 2:1

Прогнози інших учасників будуть вивішені на сайті дещо пізніше.