Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Прогнози на 15 тур УПЛ

1.Андрій Котельник
Говерла – Ворскла 1-1
Таврія – Зоря 1-0
Металург З – Динамо 0-1
Кривбас- Волинь 1-1
Іллічівець – Дніпро 0-1
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-0

2. Ігор Зінкевич
Говерла – Ворскла 2-1
Таврія – Зоря 3-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 0-2
Іллічівець – Дніпро 1-2
Металург Д – Шахтар 1-1
Арсенал – Чорноморець 3-1
Металіст – Карпати 3-0

3. Микола Сич
Говерла – Ворскла 1-0
Таврія – Зоря 1-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 1-0
Іллічівець – Дніпро 1-2
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-0
4. Ігор Явор
Говерла – Ворскла 0-0
Таврія – Зоря 1-0
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 1-1
Іллічівець – Дніпро 1-1
Металург Д – Шахтар 0-1
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-0

5. Андрій Щирба
Говерла – Ворскла 1-1
Таврія – Зоря 1-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 0-1
Іллічівець – Дніпро 0-1
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 2-0
Металіст – Карпати 3-0

6. Віктор Диченко
Говерла – Ворскла 1-1
Таврія – Зоря 1-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 0-0
Іллічівець – Дніпро 1-2
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-1

7. Роман Цюняк
Говерла – Ворскла – 1:0
Таврія – Зоря – 0:0
Металург З – Динамо – 0:2
Кривбас – Волинь – 2:1
Іллічівець – Дніпро – 1:1
Металург Д – Шахтар – 1:2
Арсенал – Чорноморець – 0:1
Металіст – Карпати – 2:1
8. Юрій Михалюк
"Говерла" - "Ворскла" - 1:0
"Таврія" - "Зоря" - 1:0
"Металург" З - "Динамо" - 0:3
"Кривбас" - "Волинь" - 1:2
"Иллічівець" - "Дніпро" - 0:2
"Металург" Д - "Шахтар" - 1:3
"Арсенал" - "Чорноморець" - 1:0
"Металіст" - "Карпати" - 4:0

9. Настя Васько
Говерла-Ворскла 1:0
Таврія-Зоря 2:1
Металург З- Динамо 0:1
Кривбас-Волинь 1:0
Іллічівець-Дніпро 1:2
Металург Д-Шахтар 1:3
Арсенал-Чорноморець 1:1
Металіст-Карпати 1:0

10. Андрій Новак
Говерла - Ворскла 0-0
Таврія - Зоря 2-1
Металург З - Динамо 0-2
Кривбас - Волинь 1-1
Іллічівець - Дніпро 1-1
Металург Д - Шахтар 1-2
Арсенал - Чорноморець 2-0
Металіст - Карпати 1-1
11. Руслан Скура
Говерла - Ворскла 1-1
Таврія - Зоря 1-2
Металург З - Динамо 0-2
Кривбас - Волинь 2-1
Іллічівець - Дніпро 1-2
Металург Д - Шахтар 1-3
Арсенал - Чорноморець 2-1
Металіст - Карпати 1-1
12. Юрій Кужій
Говерла[ 1-2 ] Ворскла
Таврія [ 1- 0] Зоря
Метаоург З [ 1-3 ]Динамо К
Кривбас[ 1-1 ]Волинь
Іллічівець [0 -1 ]Дніпро
Арсенал К [ 1-1 ] Чорноморець
Металіст[ 2-1 ] Карпати

13. Ярослав Бацала
Говерла - Ворскла: 1-0
Таврія - Зоря 2-1
Металург З - Динамо 0-2
Кривбас - Волинь 1-2
Іллічівець - Дніпро 1-2
Металург Д - Шахтар 0-3
Арсенал - Чорноморець 1-0
Металіст - Карпати 2-1

14. Юрій Боруцький
Металург З - Динамо - 0-2
Металург Д - Шахтар - 1-3
Говерла - Ворскла - 1-1
Таврія - Зоря 2-1
Кривбас - Волинь 0-0
Іллічівець - Дніпро - 1-3
Арсенал - Чорноморець -2-1
Металіст - Карпати 2-1
15. Роман Клименко
Говерла - Ворскла 1:1
Таврия - Заря 1:0
Металлург З - Динамо 0:2
Кривбасс - Волынь 1:1
Ильичевец - Днепр 0:2
Металлург Д - Шахтер 0:2
Арсенал - Черноморец 1:0
Металлист - Карпаты 2:1

16. Роман Кречківський
Металіст - Карпати 2:0
Іллічівець - Дніпро 1:2
Таврія - Зоря 2:1
Металург З. - Динамо 1:2
Металург Д. - Шахтар 1:2
Арсенал - Чорноморець 1:1
Кривбас - Волинь 1:1
Говерла - Ворскла 1:1

17. Остап Борис
Говерла - Ворскла 1-1
Таврія - Зоря 2-1
Металург З - Динамо 0-2
Кривбас - Волинь 2-1
Іллічівець - Дніпро 1-2
Металург Д - Шахтар 0-2
Арсенал - Чорноморець 1-0
Металіст - Карпати 2-1
18. Андрій Косюра
Говерла - Ворскла - 1:0
Таврія - Зоря 2:0
Металург З - Динамо - 1:3
Кривбас - Волинь - 1:1
Іллічівець - Дніпро - 1:2
Металург Д - Шахтар - 0:2
Арсенал - Чорноморець - 3:1
Металіст - Карпати - 3:1
19. Богдан Тимовчак
Говерла – Ворскла 2-1
Таврія – Зоря 2-2
Металург З – Динамо 1-4
Кривбас – Волинь 2-3
Іллічівець –Дніпро 2-2
Металург Д – Шахтар 1-3
Арсенал – Чорноморець 3-1
Металіст – Карпати 2-1
20. Володимир Крупчук
"Говерла" - "Ворскла" - 2:1
"Таврія" - "Зоря" - 1:0
"Металург" З - "Динамо" - 0:2
"Кривбас" - "Волинь" - 2:0
"Іллічівець" - "Дніпро" - 1:2
"Металург" Д - "Шахтар" - 0:1
"Арсенал" - "Чорноморець" - 0:0
"Металіст" - "Карпати" - 3:1

21. Василь Старецький
Говерла – Ворскла 1:1
Таврія – Зоря 2:1
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас – Волинь 1:1
Іллічівець – Дніпро 0:1
Металург Д – Шахтар 1:3
Арсенал – Чорноморець 2:1
Металіст – Карпати 3:0
22. Олег Гиців
Говерла - Ворскла - 1:1
Таврія - Зоря - 2:2
Металург З - Динамо - 0:2
Кривбас - Волинь - 1:2
Іллічівець - Дніпро - 1:2
Металург Д - Шахтар - 0:2
Арсенал - Чорноморець - 2:0
Металіст - Карпати - 1:1
23. Олександр Слободюк
"Говерла"-"Ворскла" 1-1
"Таврія"-"Зоря" 2-1
"Металург" З-"Динамо" 0-2
"Кривбас"-"Волинь" 1-1
"Іллічівець"-"Дніпро" 1-3
"Металург" Д-"Шахтар" 1-3
"Арсенал"-"Чорноморець" 2-1
"Металіст"-"Карпати" 2-0

24. Василь Танкевич
Говерла – Ворскла – 1:1
Таврія – Зоря – 1:0
Металург З – Динамо – 0:2
Кривбас – Волинь – 1:1
Іллічівець – Дніпро – 1:2
Металург Д – Шахтар – 0:2
Арсенал – Чорноморець – 2:1
Металіст – Карпати – 1:0
25.Олександр Желізний
Говерла - Ворскла - 1:0
Таврія - Зоря - 1:0
Металург З - Динамо - 1:3
Кривбас - Волинь - 1:1
Іллічівець - Дніпро - 1:2
Металург Д - Шахтар - 1:1
Арсенал - Чорноморець - 1:0
Металіст - Карпати - 2:1

26. Володимир Михальчук
Говерла - Ворскла - 1:2
Таврія - Зоря - 1:1
Металург З - Динамо - 0:4
Кривбас - Волинь - 0:0
Іллічівець - Дніпро - 1:2
Металург Д - Шахтар - 1:3
Арсенал - Чорноморець - 2:1
Металіст - Карпати - 2:1

27.Віталій Павлишин
Говерла - Ворскла - 1:0
Таврія - Зоря - 2:1
Металург З - Динамо - 1:2
Кривбас - Волинь - 2:1
Іллічівець - Дніпро - 0:0
Металург Д - Шахтар - 0:2
Арсенал - Чорноморець - 2:0
Металіст - Карпати - 2:1

28.Юрій Джура
Говерла - Ворскла - 1:1
Таврія - Зоря - 1:2
Металург З - Динамо - 0:1
Кривбас - Волинь - 2:1
Іллічівець - Дніпро - 0:2
Металург Д - Шахтар - 0:2
Арсенал - Чорноморець - 2:0
Металіст - Карпати - 3:0

29.Андрій Сиротяк
Говерла - Ворскла - 1:1
Таврія - Зоря - 1:1
Металург З - Динамо - 1:1
Кривбас - Волинь - 1:1
Іллічівець - Дніпро - 1:1
Металург Д - Шахтар - 1:1
Арсенал - Чорноморець - 3:0
Металіст - Карпати - 0:3

30.Ігор Антощак
Говерла - Ворскла - 1:0
Таврія - Зоря - 1:0
Металург З - Динамо - 0:2
Кривбас - Волинь - 0:1
Іллічівець - Дніпро - 1:3
Металург Д - Шахтар - 0:2
Арсенал - Чорноморець - 2:0
Металіст - Карпати - 1:0

31. Андрій Пирч
Говерла - Ворскла 1:1
Таврія - Зоря 3:2
Металург З - Динамо 0:2
Кривбас - Волинь 1:1
Іллічівець - Дніпро 1:3
Металург Д - Шахтар 0:2
Арсенал - Чорноморець 1:0
Металіст - Карпати 2:1
32. Михайло Нагірняк
Говерла – Ворскла 1:1
Таврія – Зоря 2:0
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас – Волинь 1:1
Іллічівець – Дніпро 1:2
Металург Д – Шахтар 1:3
Арсенал – Чорноморець 1:0
Металіст – Карпати 1:1
33. Степан Питлак
Говерла1 –1 Ворскла
Таврія2 – 1Зоря
Металург З0 –3 Динамо
Кривбас1-2 Волинь
Іллічівець1 – 3Дніпро
Металург Д1 –2 Шахтар
Арсенал2 –1 Чорноморець
Металіст1 –2 Карпати

34. Роман Стречковський
Говерла – Ворскла 1:1
Таврія – Зоря 2:1
Металург З – Динамо 0:3
Кривбас- Волинь 1:1
Іллічівець – Дніпро 1:2
Металург Д – Шахтар 1:3
Арсенал – Чорноморець 2:1
Металіст – Карпати 2:0
35. Юрій Нагірняк
Говерла – Ворскла 1:3
Таврія – Зоря 2:1
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас- Волинь 1:2
Іллічівець – Дніпро 0:2
Металург Д – Шахтар 0:2
Арсенал – Чорноморець 2:1
Металіст – Карпати 1:2
36. Віктор Назаренко
Говерла – Ворскла 2:1
Таврія – Зоря 0:1
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас - Волинь 1:2
Іллічівець – Дніпро 2:2
Металург Д – Шахтар 2:3
Арсенал – Чорноморець 2:1
Металіст – Карпати 3:1
37. Євген Клімов
Говерла - Ворскла 0-1
Таврія - Зоря 1-2
Металург (З) - Динамо 0-3
Кривбас - Волинь 2-1
Іллічівець - Дніпро 0-2
Металург (Д) - Шахтар 0-3
Арсенал - Чорноморець 0-0
Металіст - Карпати 2-1
38. Михайлишин Тарас
Говерла – Ворскла 0-0
Таврія – Зоря 2-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 1-1
Іллічівець – Дніпро 1-1
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-1

39. Олег Коцовський
Таврія – Зоря 1-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 1-2
Іллічівець – Дніпро 1-2
Металург Д – Шахтар 0-2
Арсенал – Чорноморець 1-0
Металіст – Карпати 2-1

40. Михайло Кавінський
Таврія – Зоря 2:1
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас- Волинь 1:2
Іллічівець – Дніпро 0:2
Металург Д – Шахтар 0:2
Арсенал – Чорноморець1:1
Металіст – Карпати 2:0

41. Роман Девіняк
Таврія – Зоря 2:0
Металург З – Динамо 0:1
Кривбас- Волинь 0:1
Іллічівець – Дніпро 0:2
Металург Д – Шахтар 0:3
Арсенал – Чорноморець 0:1
Металіст – Карпати 1:0

42. Віталій Девіняк
Таврія – Зоря 1:0
Металург З – Динамо 0:2
Кривбас- Волинь 2:1
Іллічівець – Дніпро 1:3
Металург Д – Шахтар 0:2
Арсенал – Чорноморець 1:0
Металіст – Карпати 1:2

43. Роман Дмитришин
Таврія 2–1 Зоря
Металург З 1–3 Динамо
Кривбас 2- 2Волинь
Іллічівець 2–3 Дніпро
Металург Д 1–3 Шахтар
Арсенал 1–2 Чорноморець
Металіст 3–2 Карпати

44. Володимир Матренюк
Говерла – Ворскла 1:1
Таврія – Зоря 1:1
Металург З – Динамо 2:0
Кривбас- Волинь 0:0
Іллічівець – Дніпро 1:2
Металург Д – Шахтар 0:2
Арсенал – Чорноморець 1:2
Металіст – Карпати 2:1
45. Володимир Телюк
Таврія - Зоря 2:1
Металург З - Динамо 1:3
Кривбас- Волинь 0:1
Іллічівець - Дніпро 0:2
Металург Д - Шахтар 1:4
Арсенал - Чорноморець 0:0
Металіст - Карпати 2:0

46. Іван Хмеляк
Таврія – Зоря 1-1
Металург З – Динамо 0-2
Кривбас- Волинь 1-2
Іллічівець – Дніпро1-1
Металург Д – Шахтар 1-3
Арсенал – Чорноморець 1-1
Металіст – Карпати 2-1

47. Роман Бебешко
Говерла - Ворскла 1:1
Таврия - Заря 1:1
Металлург З - Динамо К 1:2
Кривбасс - Волынь 1:1
Ильичевец - Днепр 1:2
Металлург Д - Шахтер 1:2
Арсенал К - Черноморец 2:1
Металлист - Карпаты 3:1

Турнірна таблиця після 14-ти турів
1.Роман Клименко – 111,25 (106+5,25)
2.Василь Танкевич – 109,75 (106 + 3,75)
3.Остап Борис – 105,75 (102 + 3,75)
4.Олег Коцовський - 103
5.Андрій Щирба – 102 (99+3)
6.Андрій Котельник – 101 (98+3)
7.Роман Стречковський - 95
8.Олександр Желізний – 91 (88+3),
9.Ігор Явор – 90,75 (90 + 0,75)
10-11.Микола Сич, Юрій Михалюк – 90 (87+3) - 90
12. Василь Старецький - 89
13.Роман Девіняк - 87
14.Юрій Кужій – 85,5 (84 + 1,5)
15-16. Михайло Нагірняк, Руслан Скура - 85
17-18. Віктор Назаренко Настя Васько - 84
19. Олександр Слободюк - 83
20. Юрій Боруцький - 82
21. Роман Дмитришин - 81
22. Андрій Косюра – 80,75 (80 + 0,75)
23. Роман Цюняк - 80
24.Іван Хмеляк – 78,75 (78 + 0,75)
25.Володимир Крупчук - 78
26.Роман Кречківський – 77,75 (74 + 3,75)
27.Віктор Диченко, Роман Бебешко - 77
28.Андрій Новак - 76
29.Ігор Антощак - 73
30.Оля Михалюк – 70 (67+3)
31.Ігор Зінкевич - 69
32.Юрій Джура - 68
33.Богдан Тимовчак - 67
34.Ярослав Бацала - 65
35-38. Михайло Кавінський, Олег Гиців, Андрій Сиротяк, Віталій Павлишин - 63
39. Віталій Коцовський - 62
40. Володимир Телюк - 57
41.Степан Питлак - 55
42.Василь Тріска - 54
43.Віталій Девіняк - 49
44.Петро Зінчук – 46
45-47. Юрій Нагірняк, Тарас Палажій, Борис Санін - 45
48.Олексій Чиж - 40,75 (40 + 0,75)
49. Віталій Кулачковський – 39
50. Наталя Піцишин – 38 (35 + 3)
51. Володимир Михальчук - 34
52.Тарас Михайлишин – 32
53.Артур Гриник - 31
54-55.Володимир Шподарунок, Андрій Пирч – 28
56-57.Святослав Макітра, Володимир Матренюк – 27
58.Сергій Сувала – 17
59-60.Владислав Сачук, Ярослав Ляховський - 14
61.Богдан Чабан – 13
62-63.Юля Перегінець, Микола Середич - 10
64-66.Віталій Шніцар, Іван Яремко, Євген Клімов – 9
67-70.Олег Маценький, Юрій Гринач, Олександр Ільющенков, Олег Чунис – 7
71-72. Роман Моргун, Андрій Пашко – 6.
73-74.Андрій Демчук, Юрій Ковалишин – 5
75-76. Володимир Хом’як, Тарас Романишин – 4
77-78.Ната Мурашева, Тарас Фісак – 3
Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]