Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у наступному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Прогнози на 16-ий тур

1.Андрій Котельник
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-1
Металург Д - Динамо 1-2
Арсенал - Шахтар 0-3
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець – Металіст 1-1
Кривбас - Ворскла 0-1
Карпати - Волинь 1-1

2. Микола Сич
Говерла - Чорноморець 1-0
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 1-1
Арсенал - Шахтар 0-2
Таврія - Дніпро 0-2
Іллічівець – Металіст 0-1
Кривбас - Ворскла 1-0
Карпати - Волинь 0-1

3. Ігор Зінкевич
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-2
Металург Д - Динамо 2-1
Арсенал - Шахтар 0-0
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець – Металіст 0-2
Кривбас - Ворскла 2-1
Карпати - Волинь 2-1

4. Юрій Михалюк
Говерла - Чорноморець 1:1
Металург З - Зоря 0:2
Металург Д - Динамо 1:2
Арсенал - Шахтар 1:4
Таврія - Дніпро 0:1
Кривбас - Ворскла 2:1
Іллічівець - Металіст 1:2
Карпати - Волинь 1:1

5. Андрій Щирба
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-1
Металург Д - Динамо 1-2
Арсенал - Шахтар 0-1
Таврія - Дніпро 0-1
Іллічівець – Металіст 0-1
Кривбас - Ворскла 1-0
Карпати - Волинь 1-1

6. Роман Бебешко
Говерла - Чорноморець 1-2
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 0-2
Арсенал - Шахтар 0-3
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець – Металіст 1-0
Кривбас - Ворскла 1-2
Карпати - Волинь 2-0

7.Віктор Диченко
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-1
Металург Д - Динамо 0-2
Арсенал - Шахтар 0-3
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець – Металіст 1-2
Кривбас - Ворскла 1-0
Карпати - Волинь 2-0

7. Ігор Явор
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 1-1
Металург Д - Динамо 1-1
Арсенал - Шахтар 0-2
Таврія - Дніпро 0-2
Іллічівець – Металіст 0-2
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати - Волинь 0-1

8. Володимир Крупчук
Говерла - Чорноморець - 1:1
Металург З - Зоря - 0:2
Металург Д - Динамо - 0:1
Арсенал - Шахтар - 1:1
Таврія - Дніпро - 1:0
Іллічівець - Металіст - 0:0
Кривбас - Ворскла - 2:0
Карпати - Волинь - 1:2

9. Роман Кречківський
Говерла - Чорноморець 0:1
Металург З. - Зоря 0:0
Металург Д. - Динамо 1:2
Арсенал - Шахтар 0:2
Таврія - Дніпро 0:1
Кривбас - Ворскла 0:0
Іллічівець - Металіст 0:1
Карпати - Волинь 1:0

10. Остап Борис
Говерла - Чорноморець 0-1
Металург З - Зоря 0-2
Металург Д - Динамо 0-2
Арсенал - Шахтар 0-2
Таврія - Дніпро 1-2
Кривбас - Ворскла 1-0
Іллічівець - Металіст 1-2
Карпати - Волинь 2-1

11. Роман Цюняк
Говерла – Чорноморець – 1:0
Металург З – Зоря – 1:1
Металург Д – Динамо – 1:2
Арсенал – Шахтар – 0:1
Таврія – Дніпро – 1:2
Іллічівець – Металіст – 1:2
Кривбас – Ворскла – 0:0
Карпати – Волинь – 0:0
12. Юрій Кужій
Говерла 1-2 Чорноморець
Металург З 1-1 Зоря
Металур Д 0-2 Динамо К
Арсенал К 1-3 Шахтар
Таврія 0-1 Дніпро
Кривбас1-1 Ворскла
Іллічівець0-1 Металіст
Карпати 2-1 Волинь

13. Андрій Косюра
Говерла - Чорноморець - 2:1
Металург З - Зоря - 1:1
Металург Д - Динамо - 0:1
Арсенал - Шахтар - 1:1
Таврія - Дніпро - 1:2
Кривбас - Ворскла - 1:1
Іллічівець - Металіст - 1:2
Карпати - Волинь - 2:0

14. Юрій Боруцький
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-2
Металург Д - Динамо 0-1
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 0-2
Іллічівець - Металіст 1-3
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати - Волинь 2-1
15. Юрій Джура
Говерла - Чорноморець - 1:1
Металург З - Зоря - 0:0
Металург Д - Динамо - 0:2
Арсенал - Шахтар - 0:3
Таврія - Дніпро - 1:2
Кривбас - Ворскла - 1:1
Іллічівець - Металіст - 1:3
Карпати - Волинь - 2:1

16.Олександр Желізний
Говерла - Чорноморець - 1:1
Металург З - Зоря - 1:1
Металург Д - Динамо - 0:1
Арсенал - Шахтар - 1:1
Таврія - Дніпро - 1:3
Кривбас - Ворскла - 1:0
Іллічівець - Металіст - 1:3
Карпати - Волинь - 1:1

17.Андрій Сиротяк
Говерла - Чорноморець - 1:1
Металург З - Зоря - 1:1
Металург Д - Динамо - 1:1
Арсенал - Шахтар - 1:1
Таврія - Дніпро - 1:1
Кривбас - Ворскла - 1:1
Іллічівець - Металіст - 1:1
Карпати - Волинь - 1:1

18. Віталій Павлишин
Говерла - Чорноморець - 1:0
Металург З - Зоря - 2:2
Металург Д - Динамо - 0:1
Арсенал - Шахтар - 1:2
Таврія - Дніпро - 0:0
Кривбас - Ворскла - 0:0
Іллічівець - Металіст - 1:2
Карпати - Волинь - 3:1

19.Ігор Антощак
Говерла - Чорноморець - 0:1
Металург З - Зоря - 0:1
Металург Д - Динамо - 0:2
Арсенал - Шахтар - 0:3
Таврія - Дніпро - 1:2
Кривбас - Ворскла - 1:1
Іллічівець - Металіст - 1:1
Карпати - Волинь - 2:1

20. Роман Девіняк
Говерла - Чорноморець 0:1
Металург З - Зоря 0:2
Металург Д - Динамо 0:2
Арсенал - Шахтар 0:3
Таврія - Дніпро 0:1
Іллічівець - Металіст 0:1
Кривбас - Ворскла 1:0
Карпати - Волинь 2:0
21. Віталій Девіняк
Говерла - Чорноморець 1:0
Металург З - Зоря 0:1
Металург Д - Динамо 1:2
Арсенал - Шахтар 0:2
Таврія - Дніпро 1:2
Іллічівець - Металіст 0:2
Кривбас - Ворскла 1:2
Карпати - Волинь 2:1
22. Юрій Нагірняк
Говерла - Чорноморець 2:1
Металург З - Зоря 1:2
Металург Д - Динамо 0:2
Арсенал - Шахтар 0;3
Таврія - Дніпро 0:2
Іллічівець - Металіст 1:2
Кривбас - Ворскла 1:3
Карпати - Волинь 2:0

23. Степан Питлак
Говерла1 -1 Чорноморець
Металург З1 -0 Зоря
Металург Д1 -3 Динамо
Арсенал0 -2 Шахтар
Таврія0 -2 Дніпро
Іллічівець1 -2 Металіст
Кривбас1 -0 Ворскла
Карпати2 -1 Волинь

24. Андрій Пирч
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 1-2
Арсенал - Шахтар 0-2
Таврія - Дніпро 0-2
Кривбас - Ворскла 1-1
Іллічівець - Металіст 0-3
Карпати - Волинь 1-1

25. Іван Хмеляк
Говерла - Чорноморець 1-2

Металург З - Зоря 1-1

Металург Д - Динамо 0-2

Арсенал - Шахтар 0-2

Таврія - Дніпро 1-2

Іллічівець - Металіст 0-2

Кривбас - Ворскла 1-1

Карпати - Волинь 2-1
26. Михайло Кавінський
Говерла - Чорноморець 2:1
Металург З - Зоря 1:2
Металург Д - Динамо 0:2
Арсенал - Шахтар :0:2
Таврія - Дніпро 1:3
Іллічівець - Металіст 1:1
Кривбас - Ворскла 1:1
Карпати - Волинь 2:1

27. Роман Стечковський
Говерла - Чорноморець 1:2
Металург З - Зоря 0:1
Металург Д - Динамо 0:2
Арсенал - Шахтар 1:3
Таврія - Дніпро 1:1
Іллічівець - Металіст 1:2
Кривбас - Ворскла 1:1
Карпати - Волинь 2:1

28. Тарас Михайлишин
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 0-2
Арсенал - Шахтар 0-2
Таврія - Дніпро 0-1
Іллічівець - Металіст 1-2
Кривбас - Ворскла 0-0
Карпати - Волинь 2-1

29. Ярослав Бацала
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 0-2
Металург Д - Динамо 1-2
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 0-2
Іллічівець - Металіст 1-1
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати - Волинь 2-1

30. Андрій Новак
Говерла - Чорноморець 0-0
Металург З - Зоря 0-1
Металург Д - Динамо 0-1
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 1-1
Іллічівець - Металіст 1-2
Кривбас - Ворскла 0-0
Карпати - Волинь 2-0

31. Руслан Скура
Говерла - Чорноморець 1-1
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 1-2
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець - Металіст 1-2
Кривбас - Ворскла 1-2
Карпати - Волинь 2-1

32. Євген Клімов
Говерла - Чорноморець 1-2
Металург (З) - Зоря 0-2
Металург (Д) - Динамо 0-1
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 1-2
Кривбас - Ворскла 0-0
Іллічівець - Металіст 1-3
Карпати - Волинь 2-0

33. Роман Дмитришин
Говерла 2-1 Чорноморець
Металург З 1- 1 Зоря
Металург Д 1-2 Динамо
Арсенал 1-3 Шахтар
Таврія 1-2 Дніпро
Іллічівець 1-2 Металіст
Кривбас 1-0 Ворскла
Карпати 2- 1 Волинь

34. Михайло Нагірняк
Говерла – Чорноморець 1:1
Металург З - Зоря 1:1
Металург Д - Динамо 1:3
Арсенал - Шахтар 0:3
Таврія – Дніпро 1:2
Іллічівець - Металіст 1:2
Кривбас - Ворскла 1:0
Карпати - Волинь 2:0

35. Богдан Тимовчак
Говерла - Чорноморець 2-2
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 1-1
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 1-2
Іллічівець - Металіст 1-3
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати – Волинь 2-2

36. Василь Старецький
Говерла – Чорноморець 1:1
Металург З – Зоря 1:2
Металург Д – Динамо 0:1
Арсенал – Шахтар 0:3
Таврія – Дніпро 0:1
Кривбас – Ворскла 2:2
Іллічівець – Металіст 1:2
Карпати – Волинь 1:0
37. Роман Клименко
Говерла - Черноморец 0:1
Металлург З - Заря 0:1
Металлург Д - Динамо 0:2
Арсенал - Шахтер 0:2
Таврия - Днепр 0:2
Кривбасс - Ворскла 1:1
Ильичевец - Металлист 0:2
Карпаты - Волынь 1:0

38. Василь Танкевич
Говерла – Чорноморець – 1:1
Металург З – Зоря – 0:1
Металург Д – Динамо – 1:2
Арсенал – Шахтар – 0:2
Таврія – Дніпро – 1:2
Кривбас – Ворскла – 1:1
Іллічівець – Металіст – 0:1
Карпати – Волинь – 1:0

39. Настя Васько
Говерла-Чорноморець-1:2
Металург Зп.-Зоря-1:2
Металург Д.-Динамо-1:2
Арсенал-Шахтар-0:4
Таврія-Дніпро-1:2
Крибас-Ворскла-2:1
Іллічівець-Металіст-1:3
Карпати-Волинь-2:1

40. Олег Коцовський
Говерла - Чорноморець 0-1
Металург З - Зоря 0-2
Металург Д - Динамо 0-1
Арсенал - Шахтар 1-3
Таврія - Дніпро 0-2
Іллічівець - Металіст 1-2
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати - Волинь 2-1

41. Віктор Назаренко
Говерла - Чорноморець 1:1
Металург З - Зоря 1:2
Металург Д - Динамо 0:1
Арсенал - Шахтар 1:3
Таврія - Дніпро 1:1
Іллічівець - Металіст 1:2
Кривбас - Ворскла 1:0
Карпати - Волинь2:1

42. Володимир Телюк
Говерла - Чорноморець 0:1
Металург З - Зоря 0:2
Металург Д - Динамо 2:1
Арсенал - Шахтар 1:3
Таврія - Дніпро 0:2
Іллічівець - Металіст 1:1
Кривбас - Ворскла 2:0
Карпати - Волинь 3:1

43. Оля Михалюк
Металург З - Зоря 0:2
Металург Д - Динамо 1:2
Арсенал - Шахтар 0:2
Таврія - Дніпро 1:3
Іллічівець - Металіст 1:3
Кривбас - Ворскла 2:2
Карпати - Волинь 1:2

44. Олег Гиців
Металург З - Зоря 1-2
Металург Д - Динамо 0-2
Арсенал - Шахтар 0-3
Таврія - Дніпро 0-1
Іллічівець - Металіст 1-3
Кривбас - Ворскла 1-1
Карпати - Волинь 3-1

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]