Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в аквапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».
Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у наступному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

1. Андрій Котельник
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 1-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1-0
2. Микола Сич
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 3-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-0
3. Ігор Зінкевич
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 0-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 2-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 0-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-0
4. Роман Цюняк
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 2-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 0-0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 0-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1-1
5. Роман Дмитришин
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 2-1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 3-1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 2-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1-2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2-2
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3-0

6. Віктор Диченко
Шахтар-Волинь-4:0
Іллічівець-Мералург Зп.-2:0
Дніпро-Арсенал-3:0
Металіст-Металург Д.-2:1
Зоря-Говерла-1:0
Таврія-Карпати-0:1
Чорноморець-Ворскла-2:0
Динамо-Кривбас-3:1

7. Тарас Михайлишин
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 2-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 3-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 0-0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1-2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3-0

8. Петро Зінчук
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3:2
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 2:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2:0

9. Юрій Михайлюк
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 5:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1:0

10. Тарас Палажій
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 2-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 3-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1-0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 2-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1-0

11. Віталій Коцовський
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 2-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1-1

12. Роман Стречковський
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 3:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 3:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 2:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 4:1

13. Остап Борис
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1-0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 2-1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-0

14. Роман Кречківський
Шахтар - Волинь 3:1
Іллічівець - Металург З 1:0
Дніпро - Арсенал 2:1
Металіст - Металург Д 1:1
Зоря - Говерла 1:0
Таврія - Карпати 1:1
Чорноморець - Ворскла 2:0
Динамо - Кривбас 2:0

15. Василь Старецький
01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 3:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 2:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 3:1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3:0

16. Михайло Нагірняк
ШАХТАР – ВОЛИНЬ………………3:1
ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З……...2:1
ДНІПРО – АРСЕНАЛ……………....2:0
МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д………2:0
ЗОРЯ – ГОВЕРЛА………………….1:1
ТАВРІЯ – КАРПАТИ………………0:1
ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА……1:0
ДИНАМО – КРИВБАС…………….2:0

17. Михайло Кавінський
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 4:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 4:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 3:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2:0

18. Богдан Тимовчак
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 3:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 3:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:3
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 4:1

19. Андрій Косюра
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 4:1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2:1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2:0

20. Олександр Желізний
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 5:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 1:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 2:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3:0

21. Ігор Антощак
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 2:2
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 0:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2:1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1:0

22. Володимир Михальчук
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 0:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 0:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 0:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 0:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 0:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 0:0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 0:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 0:0

23. Андрій Сиротяк
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 1:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 1:1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1:1

24. Мстислав Коцький-Боб’як
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:0
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1:1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 2:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3:0

25. Юрій Джура
01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 0:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 0:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 0:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 2:1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1:0

26. Андрій Щирба

01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 3:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 1:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2:0

27. Юрій Боруцький

01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 2-1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 0-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 1-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 0:0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-1
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 3-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 1-0

28. Настя Васько

01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 5-1
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 3-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 3-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 3-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 2:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 2-0
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-0

29. Юрій Нагірняк

01.03.13 19:00 ШАХТАР - ВОЛИНЬ 2:0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2:1
02.03.13 17:30 ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2:0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ - КАРПАТИ 0:2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:2
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3:1

30. Роман Клименко

ШАХТАР - ВОЛИНЬ 2:0
ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1:0
ДНІПРО - АРСЕНАЛ 2:0
МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2:1
ЗОРЯ - ГОВЕРЛА 1:0
ТАВРІЯ - КАРПАТИ 1:1
ЧОРНОМОРЕЦЬ - ВОРСКЛА 1:0
ДИНАМО – КРИВБАС 2:0

31. Влад Крилевський

01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 1-1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 2-0
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 0-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 3-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 3-0

32. Олег Гиців

Шахтар - Волинь 5-0
Іллічівець - Металург З 0-0
Дніпро - Арсенал 3-0
Металіст - Металург Д 2-1
Зоря - Говерла 3-1
Таврія - Карпати 1-3
Чорноморець - Ворскла 2-0
Динамо - Кривбас 4-1

33. Андрій Новак

01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 3-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 1-0
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-0
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-0
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-0
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 2-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-0 

34. Руслан Скура

01.03.13 19:00 ШАХТАР – ВОЛИНЬ 4-0
02.03.13 13:30 ІЛЛІЧІВЕЦЬ – МЕТАЛУРГ З 2-1
02.03.13 17:30 ДНІПРО – АРСЕНАЛ 2-1
02.03.13 19:30 МЕТАЛІСТ – МЕТАЛУРГ Д 2-1
03.03.13 13:30 ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 2-1
03.03.13 16:00 ТАВРІЯ – КАРПАТИ 1-2
03.03.13 18:30 ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 2-1
03.03.13 19:30 ДИНАМО – КРИВБАС 2-1 

35. Роман Девіняк

ЗОРЯ – ГОВЕРЛА 1:1
ТАВРІЯ – КАРПАТИ 0:1
ЧОРНОМОРЕЦЬ – ВОРСКЛА 1:0
ДИНАМО – КРИВБАС 2-0

Турнірна таблиця після 18-ого туру:
1.Василь Танкевич – 143,75 (140 + 3,75)
2.Роман Клименко – 138,25 (130+8,25)
3.Остап Борис – 135,75 (132 + 3,75)
4.Андрій Щирба – 130 (127+3)
5.Олег Коцовський - 127
6.Андрій Котельник – 122 (119+3)
7.Ігор Явор – 121,75 (121 + 0,75)
8.Роман Стречковський - 121
9.Олександр Желізний – 120 (117+3)
10.Михайло Нагірняк – 118,5 (117+1,5)
11.Юрій Михалюк – 114 (111+3),
12-13.Настя Васько, Василь Старецький - 113
14.Роман Дмитришин – 112 (109+3)
15-16.Володимир Крупчук, Юрій Боруцький - 111
17-18. Микола Сич, Роман Девіняк - 110
19.Роман Цюняк - 108
20-21. Олександр Слободюк, Віктор Диченко - 107
22. Роман Бебешко - 105
23-24.Іван Хмеляк – 103,75 (103 + 0,75), Андрій Косюра – 103,75 (103 + 0,75)
25.Юрій Кужій – 103,5 (102 + 1,5)
26.Руслан Скура - 103
27.Роман Кречківський – 101,75 (98 + 3,75)
28-29.Віталій Павлишин – 99 (96+3), Юрій Джура - 99
30.Ігор Зінкевич – 97,5 (96+1,5)
31-32.Віктор Назаренко, Андрій Новак - 94
33. Богдан Тимовчак – 92
34.Ігор Антощак - 90
35.Олег Гиців - 84
36.Михайло Кавінський - 82
37.Ярослав Бацала - 81
38-39.Віталій Девіняк, Степан Питлак - 73
40-41.Оля Михалюк – 72 (69+3)Андрій Сиротяк - 72
42.Володимир Телюк - 71
43.Юрій Нагірняк – 64
44.Віталій Коцовський - 62
45.Тарас Михайлишин – 59
46.Василь Тріска - 54
47.Володимир Матренюк - 53
48.Андрій Пирч - 52
49.Наталя Піцишин – 49 (46 + 3)
50.Петро Зінчук – 46
51-52.Тарас Палажій, Борис Санін - 45
53.Олексій Чиж - 40,75 (40 + 0,75)
54-55.Володимир Михальчук, Віталій Кулачковський - 39
56.Артур Гриник – 31
57.Володимир Шподарунок – 28
58.Святослав Макітра – 27
59.Євген Клімов - 23
60.Сергій Сувала – 17
61-62.Владислав Сачук, Ярослав Ляховський - 14
63.Богдан Чабан – 13
64-65. Юля Перегінець, Микола Середич - 10
66-67.Віталій Шніцар, Іван Яремко – 9
68.Володимир Демчина - 8
69-72.Олег Маценький, Юрій Гринач, Олександр Ільющенков, Олег Чунис – 7
73-74.Роман Моргун, Андрій Пашко – 6.
75-76.Андрій Демчук, Юрій Ковалишин – 5
77-78. Володимир Хом’як, Тарас Романишин – 4
79-80.Ната Мурашева, Тарас Фісак – 3

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]