Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька (не більше 5-ох). Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в аквапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у наступному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Прогнози на 23-ій тур
1. Андрій Котельник

19:15 «Зоря» – «Чорноморець» - 0:1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» - 1:1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» -0:1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» - 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» - 1-1

2. Микола Сич
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» - 0-1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» - 1-0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-2
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3-1 
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1-2

3. Ігор Зінкевич
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1-1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-2
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 3-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2-0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 2-1

4. Юрій Джура
"Зоря" - "Чорноморець" - 1:1
"Іллічівець" - "Кривбас" - 1:0
"Металург" З – "Арсенал" - 1:1
"Дніпро" - "Ворскла" -3:0
"Металіст" - "Волинь" - 4:0
"Металург" Д – "Карпати" - 2:1
"Таврія" - "Говерла" - 3:1
"Динамо" - "Шахтар" - 2:1

5. Олександр Желізний
"Зоря" - "Чорноморець" - 1:0
"Іллічівець" - "Кривбас" - 1:1
"Металург" З – "Арсенал" - 2:1
"Дніпро" - "Ворскла" -3:1
"Металіст" - "Волинь" - 3:0
"Металург" Д – "Карпати" - 2:1
"Таврія" - "Говерла" - 1:2
"Динамо" - "Шахтар" - 2:2

6. Андрій Сиротяк
"Зоря" - "Чорноморець" - 1:1
"Іллічівець" - "Кривбас" - 0:1
"Металург" З – "Арсенал" - 0:1
"Дніпро" - "Ворскла" -3:0
"Металіст" - "Волинь" - 3:0
"Металург" Д – "Карпати" - 3:0
"Таврія" - "Говерла" - 0:0
"Динамо" - "Шахтар" - 1:4

7. Андрій Щирба
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 0-2
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 0-0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 0-1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-0
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 2-1

8. Ігор Явор
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1-1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-1
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 0-1

9. Михайло Кавінський
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1-2
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-0
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 3-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 3-0

10. Тарас Палажій
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 2-1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-0
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 3-1
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3-1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 0-0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 0-0

11. Юрій Боруцький
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1-2
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 0-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар»2-1

12. Юрій Михайлюк

19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 0:1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 0:0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1:1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3:0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1:0
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1:0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1:1

13. Роман Кречківський
<<Зоря>> - <<Чорноморець>> 0:1
<<Іллічівець>> - <<Кривбас>> 1:2
<<Металург>> З - <<Арсенал>> 0:1
<<Дніпро>> - <<Ворскла>> 1:0
<<Металіст>> - <<Волинь>> 3:1
<<Металург>> Д - <<Карпати>> 2:1
<<Таврія>> - <<Говерла>> 2:1
<<Динамо>> - <<Шахтар>> 1:2

14. Михайло Нагірняк
«Зоря» – «Чорноморець» 1:1
«Іллічівець» – «Кривбас» 1:1
«Металург» З – «Арсенал» 0:0
«Дніпро» – «Ворскла» 2:1
«Металіст» – «Волинь» 2:0
«Металург» Д – «Карпати» 0:1
«Таврія» – «Говерла» 1:0
«Динамо» – «Шахтар» 2:1

15. Михайлишин Тарас
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 0-0
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-2
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 1-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 1-0
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 2-1

16. Роман Цюняк
«Зоря» – «Чорноморець» – 1:1
«Іллічівець» – «Кривбас» – 1:0
«Металург» З – «Арсенал» – 2:1
«Дніпро» – «Ворскла» – 3:1
«Металіст» – «Волинь» – 3:0
«Металург» Д – «Карпати» – 2:1
«Таврія» – «Говерла» – 2:0
«Динамо» – «Шахтар» – 1:0

17. Віктор Диченко
Зоря-Чорноморець-1:1
Іллічівець-Кривбас-1:1
Металург Зп.-Арсенал-0:0
Дніпро-Ворскла-2:0
Металіст-Волинь-2:0
Металург Д.-Карпати-1:1
Таврія-Говерла-0:0
Динамо-Шахтар-1:2

18. Настя Васько
Зоря-Чорноморець-0:1
Іллічівець-Кривбас-1:1
Металург Зп.-Арсенал-1:0
Дніпро-Ворскла-2:0
Металіст-Волинь-3:1
Металург Д.-Карпати-1:0
Таврія-Говерла-0:0
Динамо-Шахтар-2:2

19. Роман Стречковський

19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 0:1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 2:1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1:1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2:1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2:1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2:1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 3:2

20. Андрій Косюра
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» - 1:1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» - 1:2
16:00 «Металург» З – «Арсенал» - 0:0
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» - 2:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» - 2:1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» - 2:1
16:00 «Таврія» – «Говерла» - 1:0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» - 2:1

21. Олег Гиців
Зоря - Чорноморець - 1:1
Іллічівець - Кривбас - 1:0
Металург З. - Арсенал - 0:0
Дніпро - Ворскла - 2:1
Металіст - Волинь - 4:1
Металург Д. - Карпати (Львів) - 1:1
Таврія - Говерла - 1:0
Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк) - 3:1

22. Роман Дмитришин
19:15 «Зоря» 2–3 «Чорноморець»
13:30 «Іллічівець» 2–1 «Кривбас»
16:00 «Металург» З 1–2 «Арсенал»
17:30 «Дніпро» 3–0 «Ворскла»
19:30 «Металіст» 3– 1 «Волинь»
13:30 «Металург» Д 1–1 «Карпати»
16:00 «Таврія»2 –1 «Говерла»
19:30 «Динамо» 2–2 «Шахтар»

23. Віталій Девіняк
«Зоря» – «Чорноморець» 0:2
«Іллічівець» – «Кривбас» 1:2
«Металург» З – «Арсенал» 0:1
«Дніпро» – «Ворскла» 2:0
«Металіст» – «Волинь» 3:1
«Металург» Д – «Карпати» 1:2
«Таврія» – «Говерла» 2:0
«Динамо» – «Шахтар» 1:2

24. Юрій Нагірняк
«Зоря» – «Чорноморець» 1:1
«Іллічівець» – «Кривбас» 2:1
«Металург» З – «Арсенал» 1:1
«Дніпро» – «Ворскла» 2:0
«Металіст» – «Волинь» 2:1
«Металург» Д – «Карпати» 1:2
«Таврія» – «Говерла» 1:1
«Динамо» – «Шахтар» 2:1

25. Андрій Новак
«Зоря» – «Чорноморець» 1:1

13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3-1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 2-1

26. Остап Борис
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1-2
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 0-1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар»1-2

27. Роман Девіняк
19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 0:1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1:1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 0:2
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 1:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2:0
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 0:1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 1:0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1:1

28. Роман Клименко

Ильичевец – Кривбасс 0:1
Металлург З – Арсенал 0:1
Днепр – Ворскла 1:0
Металлист – Волынь 2:0
Металлург Д – Карпаты 2:1
Таврия – Говерла 2:0
Динамо – Шахтер 2:1

29. Влад Крилевський

19:15 «Зоря» – «Чорноморець» 1:2
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 3:0
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 0:0
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 4:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 4:1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 3:0
16:00 «Таврія» – «Говерла» 3:1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1:4

30. Василь Старецький

19:15 «Зоря» – «Чорноморець» - 1-1
13:30 «Іллічівець» – «Кривбас»: 1:1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 0:1
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 3:0
19:30 «Металіст» – «Волинь» 3:1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2:1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2:0
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1:1

31. Руслан Скура

13:30 «Іллічівець» – «Кривбас» 1-1
16:00 «Металург» З – «Арсенал» 1-2
17:30 «Дніпро» – «Ворскла» 2-1
19:30 «Металіст» – «Волинь» 2-1
13:30 «Металург» Д – «Карпати» 2-1
16:00 «Таврія» – «Говерла» 2-1
19:30 «Динамо» – «Шахтар» 1-2

Турнірна таблиця після 22-ого туру:
1.Роман Клименко – 168,25 (160+8,25)
2.Остап Борис – 164,75 (161 + 3,75)
3.Андрій Щирба – 155 (152+3)
4-5.Роман Стречковський, Андрій Котельник – 153 (150+3) - 153
6.Ігор Явор – 145,75 (145 + 0,75)
7-8. Роман Цюняк, Юрій Михалюк – 144 (141+3) - 144
9. Василь Танкевич – 143,75 (140 + 3,75)
10.Роман Дмитришин 143 (140+3),
11-12. Василь Старецький, Микола Сич - 142
13. Михайло Нагірняк – 141,5 (140+1,5)
14. Олександр Желізний – 139 (136+3)
15.Настя Васько - 138
16. Віктор Диченко - 133
17. Роман Кречківський – 131,75 (128 + 3,75)
18. Юрій Боруцький - 131
19.Андрій Косюра – 129,75 (129 + 0,75)
20.Роман Девіняк - 129
21.Руслан Скура - 128
22.Олег Коцовський - 127
23.Андрій Новак - 121
24.Юрій Джура - 115
25.Ігор Зінкевич – 112,5 (111+1,5)
26.Володимир Крупчук - 111
27-28.Михайло Кавінський, Віталій Коцовський – 109 (103+6) – 109
29.Олександр Слободюк - 107
30-31.Олег Гиців, Роман Бебешко – 105
32-33.Іван Хмеляк, Юрій Кужій – 103,75 (103 + 0,75)
34.Богдан Тимовчак – 103
35.Віталій Павлишин – 99 (96+3)
36.Ігор Антощак – 98
37.Віктор Назаренко - 94
38.Тарас Михайлишин – 92 (89+3)
39.Віталій Девіняк - 88
40.Юрій Нагірняк - 87
41.Ярослав Бацала - 81
42.Андрій Сиротяк – 80
43.Тарас Палажій – 77
44.Степан Питлак - 73
45.Оля Михалюк – 72 (69+3
46.Володимир Телюк – 71
47-48.Василь Тріска, Борис Санін - 54
49-50.Петро Зінчук, Володимир Матренюк – 53
51.Андрій Пирч – 52
52.Наталя Піцишин – 49 (46 + 3)
53.Олексій Чиж - 40,75 (40 + 0,75)
54.Володимир Михальчук - 40
55.Віталій Кулачковський - 39
56.Артур Гриник – 31
57. Володимир Шподарунок – 28
58.Святослав Макітра – 27
59.Євген Клімов - 23
60.Сергій Сувала – 17
61-62.Владислав Сачук, Ярослав Ляховський - 14
63.Богдан Чабан Володимир Демчина – 13
64-66.Юля Перегінець, Микола Середич, Влад Крилевський - 10
67-68.Віталій Шніцар, Іван Яремко – 9
70-73.Олег Маценький, Юрій Гринач, Олександр Ільющенков, Олег Чунис – 7
74-75. Роман Моргун, Андрій Пашко – 6.
76-77. Андрій Демчук, Юрій Ковалишин – 5
78-80.Володимир Хом’як, Тарас Романишин, Мстислав Коцький-Боб’як – 4
81-82.Ната Мурашева, Тарас Фісак – 3

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]