Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька (не більше 5-ох). Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в аквапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 30 турів. Планується, що у наступному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Прогнози на 28-ий тур
1.Микола Сич
10.05.2013 19:00 Зоря – Металіст 1-3
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0-2
11.05.2013 17:30 Волинь – Арсенал 0-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д – Таврія 4-0
11.05.2013 19:30 Динамо К – Іллічівець 1-1
12.05.2013 15:30 Кривбас – Говерла 1-2
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 3-0
12.05.2013 19:30 Карпати – Дніпро 1-2
2. Ігор Зінкевич
10.05.2013 19:00 Зоря – Металіст 1-3
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0-2
11.05.2013 17:30 Волинь – Арсенал 2-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д – Таврія 3-0
11.05.2013 19:30 Динамо К – Іллічівець 1-1
12.05.2013 15:30 Кривбас – Говерла 2-0
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2-0
12.05.2013 19:30 Карпати – Дніпро 1-1
3. Андрій Котельник
10.05.2013 19:00 Зоря – Металіст 0-2
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0-1
11.05.2013 17:30 Волинь – Арсенал 1-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д – Таврія 3-0
11.05.2013 19:30 Динамо К – Іллічівець 2-0
12.05.2013 15:30 Кривбас – Говерла 0-1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2-0
12.05.2013 19:30 Карпати – Дніпро 1-1
4. Андрій Щирба
10.05.2013 19:00 Зоря – Металіст 1-2
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0-1
11.05.2013 17:30 Волинь – Арсенал 1-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д – Таврія 2-0
11.05.2013 19:30 Динамо К – Іллічівець 1-0
12.05.2013 15:30 Кривбас – Говерла 1-1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2-0
12.05.2013 19:30 Карпати – Дніпро 0-1
5. Ігор Явор
10.05.2013 19:00 Зоря – Металіст 1-3
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 1-1
11.05.2013 17:30 Волинь – Арсенал 0-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д – Таврія 3-1
11.05.2013 19:30 Динамо К – Іллічівець 1-1
12.05.2013 15:30 Кривбас – Говерла 0-1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 3-0
12.05.2013 19:30 Карпати – Дніпро 0-2
6. Роман Цюняк
Зоря – Металіст – 0:1
Ворскла – Металург Д – 1:1
Волинь – Арсенал – 2:1
Шахтар – Таврія – 2:0
Динамо – Іллічівець – 2:0
Кривбас – Говерла – 1:2
Чорноморець – Металург З – 3:0
Карпати – Дніпро – 1:1
7. Юрій Михайлюк
10 травня 2013 19:00 Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) 1:3
11 травня 2013 16:00 Ворскла (Полтава) - Металург (Донецьк) 1:2
11 травня 2013 17:30 Волинь (Луцьк) - Арсенал (Київ) 1:0
11 травня 2013 18:30 Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) 4:0
11 травня 2013 19:30 Динамо (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) 1:0
12 травня 2013 15:30 Кривбас (Кривий Ріг) - Говерла (Ужгород) 1:2
12 травня 2013 18:30 Чорноморець (Одеса) - Металург (Запоріжжя) 2:1
12 травня 2013 19:30 Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) 0:2
8. Андрій Новак
10 травня 2013 19:00 Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) 1-2
11 травня 2013 16:00 Ворскла (Полтава) - Металург (Донецьк) 0-1
11 травня 2013 17:30 Волинь (Луцьк) - Арсенал (Київ) 1-1
11 травня 2013 18:30 Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) 3-0
11 травня 2013 19:30 Динамо (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) 2-1
12 травня 2013 15:30 Кривбас (Кривий Ріг) - Говерла (Ужгород) 1-1
12 травня 2013 18:30 Чорноморець (Одеса) - Металург (Запоріжжя) 2-0
12 травня 2013 19:30 Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) 1-1
9. Руслан Скура
10 травня 2013 19:00 Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) 1-3
11 травня 2013 16:00 Ворскла (Полтава) - Металург (Донецьк) 1-2
11 травня 2013 17:30 Волинь (Луцьк) - Арсенал (Київ) 1-2
11 травня 2013 18:30 Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) 3-1
11 травня 2013 19:30 Динамо (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) 2-1
12 травня 2013 15:30 Кривбас (Кривий Ріг) - Говерла (Ужгород) 1-1
12 травня 2013 18:30 Чорноморець (Одеса) - Металург (Запоріжжя) 2-1
12 травня 2013 19:30 Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) 1-2
10. Роман Кречківський
Зоря - Металіст 0:2
Ворскла - Металург
Д 1:2
Волинь - Арсенал 1:1
Шахтар -Таврія 4:0
Динамо - Іллічівець 2:0
Кривбас -Говерла 1:0
Чорноморець - Металург З 2:0
Карпати - Дніпро 1:2
11. Юрій Боруцький
зоря - металіст - 1 - 3
динамо - іллічівець 2-0
шахтар - таврія 2-0
кривбас - говерла 2-1
карпати - дніпро 1-1
чорноморець - металург з 2-1
ворскла - металург д - 1-1
волинь - арсенал 0-0
12. Михайло Нагірняк
Зоря – Металіст 0:2
Ворскла – Металерг Д 1:1
Волинь – Арсенал К 1:0
Шахтар Д – Таврія 2:0
Динамо К – Ілічівець 3:1
Кривбас – Говерла 1:1
Чорноморець – Металург З 3:1
Карпати – Дніпро Дн 0:0
13. Юрій Нагірняк
Зоря – Металіст 0:2
Ворскла – Металерг Д 1:2
Волинь – Арсенал К 1:1
Шахтар Д – Таврія 2:0
Динамо К – Ілічівець 3:1
Кривбас – Говерла 1:1
Чорноморець – Металург З 3:1
Карпати – Дніпро Дн 1:1
14. Віктор Диченко
Зоря-Металіст-1:2
Ворскла-Металург Д.-2:1
Волинь-Арсенал-0:1
Шахтар-Таврія-2:о
Динамо-Іллічівець-2:0
Кривбас-Говерла-2:1
Чорноморець-Металург Зп.-3:0
Карпати-Дніпро-0:2
15. Олег Гиців
Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) - 1:4
Ворскла (Полтава) - Металург (Донецьк) - 0:1
Волинь (Луцьк) - Арсенал (Київ) - 2:1
Шахтар (Донецьк) - Таврія (Сімферополь) - 4:0
Динамо (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:0
Кривбас (Кривий Ріг) - Говерла (Ужгород) - 2:1
Чорноморець (Одеса) - Металург (Запоріжжя) - 3:0
Карпати (Львів) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:0
16. Олександр Желізний
Зоря - Металіст - 1:2
Ворскла - Металург Д. - 1:1
Волинь - Арсенал - 1:1
Шахтар - Таврія - 2:0
Динамо - Іллічівець - 2:0
Кривбас - Говерла - 1:2
Чорноморець - Металург З. - 2:0
Карпати - Дніпро - 1:2
17. Юрій Джура
Зоря - Металіст - 0:3
Ворскла - Металург Д. - 0:1
Волинь - Арсенал - 1:0
Шахтар - Таврія - 3:1
Динамо - Іллічівець - 2:0
Кривбас - Говерла - 1:1
Чорноморець - Металург З. - 2:0
Карпати - Дніпро - 2:1
18. Андрій Косюра
Зоря - Металіст - 1:2
Ворскла - Металург Д - 0:2
Волинь - Арсенал - 1:0
Шахтар - Таврія - 4:0
Динамо - Іллічівець - 2:0
Кривбас - Говерла - 1:0
Чорноморець - Металург З - 2:0
Карпати - Дніпро - 0:1

19. Настя Васько
Зоря-Металіст 1:3
Ворскла-Металург Д 1:1
Волинь-Арсенал 1:2
Шахтар-Таврія 3:1
Динамо-Іллічівець 3:1
Кривбас-Говерла 2:0
Чорноморець-Металург З 2:0
Карпати-Дніпро 1:2

20. Роман Стречковський
10.05.2013 19:00 Зоря - Металіст 0:2
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0:1
11.05.2013 17:30 Волинь - Арсенал 1:1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д - Таврія 3:0
11.05.2013 19:30 Динамо К - Іллічівець 2:0
12.05.2013 15:30 Кривбас - Говерла 0:1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2:0
12.05.2013 19:30 Карпати - Дніпро 1:2

21. Тарас Михайлишин
10.05.2013 19:00 Зоря - Металіст 0-2
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 0-0
11.05.2013 17:30 Волинь - Арсенал 2-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д - Таврія 2-0
11.05.2013 19:30 Динамо К - Іллічівець 2-0
12.05.2013 15:30 Кривбас - Говерла 2-1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 1-0
12.05.2013 19:30 Карпати - Дніпро 0-2

22. Остап Борис
10.05.2013 19:00 Зоря - Металіст 1-3
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 1-2
11.05.2013 17:30 Волинь - Арсенал 1-0
11.05.2013 18:30 Шахтар Д - Таврія 3-0
11.05.2013 19:30 Динамо К - Іллічівець 2-0
12.05.2013 15:30 Кривбас - Говерла 1-2
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2-0
12.05.2013 19:30 Карпати - Дніпро 1-2
23. Володимир Демчина
10.05.2013 19:00 Зоря - Металіст. 0:2
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д. 0:1
11.05.2013 17:30 Волинь - Арсенал. 0:0
11.05.2013 18:30 Шахтар Д - Таврія. 3:0
11.05.2013 19:30 Динамо К - Іллічівець 2:0
12.05.2013 15:30 Кривбас - Говерла. 1:0
12.05.2013 18:30 Чорноморець –
Металург З. 2:0
12.05.2013 19:30 Карпати - Дніпро. 1:1

24. Михайло Кавінський
10.05.2013 19:00 Зоря - Металіст 1-1
11.05.2013 16:00 Ворскла – Металург Д 1-1
11.05.2013 17:30 Волинь - Арсенал 2-1
11.05.2013 18:30 Шахтар Д - Таврія 2-1
11.05.2013 19:30 Динамо К - Іллічівець 3-0
12.05.2013 15:30 Кривбас - Говерла 1-1
12.05.2013 18:30 Чорноморець – Металург З 2-0
12.05.2013 19:30 Карпати - Дніпро 1-1

25. Роман Клименко

Заря - Металлист 0:2
Ворскла - Металлург Д 0:1
Волынь - Арсенал 1:1
Шахтер - Таврия 2:0
Динамо - Ильичевец 2:0
КРИВБАСС - Говерла 1:1
Черноморец - Металлург З 2:0
Карпаты - Днепр 0:1

Турнірна таблиця після 27-ого туру
1.Остап Борис – 201, 75 (198+3,75)
2.Роман Клименко – 197,25 (189+8,25)
3.Ігор Явор – 180,75 (177 + 3,75)
4-5.Андрій Котельник – 180 (177+3), Микола Сич – 180(177+3)
6.Андрій Щирба – 179 (176+3)
7.Віктор Диченко – 179 (176+3)
8. Андрій Косюра – 175,75 (172 + 3,75)
9. Михайло Нагірняк – 175,5 (174+1,5
10 Роман Цюняк – 175
11 Роман Стречковський - 172
12.Юрій Михалюк – 167(164+3),
13. Олександр Желізний – 165 (162+3),
14.Роман Дмитришин 164 (161+3)
15.Настя Васько - 163
16.Роман Кречківський – 162,75 (19 + 3,75)
17-18.Руслан Скура – 156, Андрій Новак-156
19.Юрій Боруцький – 154
20.Ігор Зінкевич – 152,5 (148+4,5)
21.Роман Девіняк – 149
22.Юрій Джура-148
23.Василь Старецький - 147
24. Василь Танкевич – 143,75 (140 + 3,75)
25.Олег Гиців - 137
26.Михайло Кавінський-133
27.Віталій Коцовський – 130 (124+6)
28. Олег Коцовський – 127
29-30.Тарас Михайлишин – 114 (111+3), Віталій Девіняк – 114
31Володимир Крупчук – 111,
32-33.Олександр Слободюк – 107, Юрій Нагірняк – 107
34.Роман Бебешко – 105,
35-36. Іван Хмеляк, Юрій Кужій – 103,75 (103 + 0,75)
37.Богдан Тимовчак – 103
38.Андрій Сиротяк – 102
39.Тарас Палажій – 95
40.Віталій Павлишин – 99 (96+3)
41.Ігор Антощак – 98
42. Віктор Назаренко - 94
43.Ярослав Бацала - 81
44.Степан Питлак - 73
45.Оля Михалюк – 72 (69+3
46.Володимир Телюк – 71
47.Наталя Піцишин – 58 (56 + 3)
48-49.Василь Тріска, Борис Санін - 54
50-51.Петро Зінчук, Володимир Матренюк – 53
52.Андрій Пирч – 52
53.Олексій Чиж - 40,75 (40 + 0,75)
54.Володимир Михальчук - 40
55.Віталій Кулачковський - 39
56-57.Артур Гриник – 31, Володимир Демчина-31
58. Володимир Шподарунок – 28
59.Святослав Макітра – 27
60.Євген Клімов - 23
61.Сергій Сувала – 17
62.Влад Крилевський - 16
63-64.Владислав Сачук, Ярослав Ляховський - 14
65.Богдан Чабан – 13
66-67.Юля Перегінець, Микола Середич - 10
68-69.Віталій Шніцар, Іван Яремко – 9
70-73.Олег Маценький, Юрій Гринач, Олександр Ільющенков, Олег Чунис – 7
74-75.Роман Моргун, Андрій Пашко – 6.
76-77.Андрій Демчук, Юрій Ковалишин – 5
78-80.Володимир Хом’як, Тарас Романишин, Мстислав Коцький-Боб’як – 4
81-82. Ната Мурашева, Тарас Фісак – 3

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]