Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 15 турів і завершиться орієнтовно у середині листопада. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

1. Андрій Котельник
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
2. Ігор Зінкевич
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-2
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
3. Микола Сич
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 3-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 4-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
4. Остап Борис
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
5. Роман Стречковський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
6. Андрій Щирба
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 0-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
7. Віталій Коцовський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1:1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2:0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1:2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1:0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 3:1
8. Роман Девіняк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2:0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 0:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2:0
9. Юрій Нагірняк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 0:0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1:2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 1:1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 0:1
10. Віктор Диченко
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2:1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2:0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1:0
11. Володимир Крупчук
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 3-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1:1
12. Юрій Михалюк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 4-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 6-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1:1
13. Борис Санін
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Крив бас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
14. Василь Старецький
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 3-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Крив бас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
15. Оля Михалюк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
16. Артур Гриник
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 0-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-2
17. Віталій Кулачковський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 0-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 3-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
18. Олег Гиців
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
19. Ігор Явор
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 4-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
20. Святослав Макітра
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 0-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
21. Володимир Телюк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Крив бас 0-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-0
22. Михайло Кавінський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 3-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
23. Іван Хмеляк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 0:0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
24. Віталій Девіняк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
25. Олександр Слободюк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
26. Віталій Крутяков
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 5-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
27. Роман Цюняк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
28. Богдан Чабан
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
29. Юрій Боруцький
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 0-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
30. Олег Коцовський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 3-1
31. Ярослав Бацала
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 5-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
32. Настя Васько
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 1-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
33. Роман Клименко
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 0-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
34. Михайло Нагірняк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
35. Петро Зінчук
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
36. Руслан Скура
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4-1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
37. Андрій Новак
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Крив бас 0-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
38. Тарас Палажій
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-2
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
39. Богдан Тимовчак
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 4-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 2-2
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 2-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 4-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 2-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
40. Василь Тріска
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 3-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 0-2
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
41. Роман Бебешко
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 2-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 3-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0
42. Наталія Піцишин
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 3:2
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 2:1
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 2:2
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 3:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 2:1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 1:1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 2:2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 2:3
43. Володимир Ммхальчук
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 3:0
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 2:0
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 2:0
44. Олександр Желізний
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 2:1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 3:0
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 2:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 3:1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 0:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 2:0
45. Віталій Павлишин
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 1:0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 2:1
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 0:0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 2:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 2:1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 2:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 1:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 1:0
46. Ігор Антощак
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 1:1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 3:0
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 2:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 1:0
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 1:1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 4:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 1:2
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 0:1
47. Юрій Джура
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З – 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла – 3:0
12.08.12 19:00 Зоря – Кривбас – 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати – 1:1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь – 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла – 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д – 2:1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал – 3:1
48. Роман Кречківський
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 2-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 3-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-2
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 3-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-1
49. Андрій Сиротяк
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-1
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 1-1
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 1-1
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 1-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 1-1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 1-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 1-1
50. Юрій Кужій
10.08.12 21:00 Таврія – Металург З 1-0
11.08.12 19:30 Дніпро – Говерла 1-0
11.08.12 19:30 Зоря – Кривбас 0-0
11.08.12 21:30 Чорноморець – Карпати 1-1
12.08.12 19:00 Динамо – Волинь 2-1
12.08.12 19:00 Шахтар – Ворскла 2-0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д 0-1
12.08.12 21:00 Металіст – Арсенал 2-0

51. Андрій Косюра

10.08.12 21:00 Таврія – Металург З - 2:1
11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 2:0
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 2:1
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 1:0
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 4:1
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 1:0
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 3:1

52. Роман Дмитришин

10.08.12 21:00 Таврія – Металург З - 2:2
11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 2:1
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 0:0
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 1:1
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 3:0
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 1:1
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 3:1

53. Володимир Шподарунок

10.08.12 21:00 Таврія – Металург З - 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 1:0
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 2:1
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 1:2
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 4:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 0:1
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 3:2

54. Віктор Назаренко

10.08.12 21:00 Таврія – Металург З - 2:0
11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 3:1
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 0:1
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 2:0
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 2:1
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 2:0

56. Василь Танкевич

10.08.12 21:00 Таврія – Металург З - 1:0
11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 3:0
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 1:0
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 1:1
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 2:1
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 1:1
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 2:1

57. Сергій Сувала

11.08.12 19:30 Дніпро - Говерла - 2:0
11.08.12 19:30 Зоря - Кривбас - 1:1
11.08.12 21:30 Чорноморець - Карпати - 0:1
12.08.12 19:00 Динамо - Волинь - 3:1
12.08.12 19:00 Шахтар - Ворскла - 3:0
12.08.12 21:00 Іллічівець – Металург Д - 2:2
12.08.12 21:00 Металіст - Арсенал - 2:1

Турнірна таблиця після 4-ох турів:
1. Остап Борис – 37,75 (34 + 3,75)
2. Роман Клименко – 36 (33 + 3 )
3. Руслан Скура – 30 (27 + 3)
4-5. Роман Девіняк, Юрій Михалюк - 28
6-7. Олексій Чиж, Андрій Косюра - 26,75 (26 + 0,75)
8.Віталій Коцовський - 26
9-11. Іван Хмеляк, Віталій Крутяков, Андрій Котельник - 25
12. Ігор Явор – 23,75 (23 + 0,75)
13-18. Андрій Щирба, Святослав Макітра, Олександр Желізний, Василь Танкевич, Олег Коцовський - 23
19-23. Тарас Палажій, Юрій Боруцький, Роман Стречковський, Роман Бебешко, Настя Васько – 22
24-27. Микола Сич, Михайло Кавінський, Борис Санін, Віктор Диченко - 21
28 – 33. Віталій Павлишин, Петро Зінчук, Володимир Крупчук, Віталій Кулачковський, Василь Старецький, Роман Цюняк - 20
34 – 36. Олександр Слободюк, Роман Дмитришин, Ігор Зінкевич - 19
37-38. Андрій Новак, Віктор Назаренко - 17
39-40. Артур Гриник, Юрій Кужій - 16
41. Володимир Михальчук - 15
42-45. Олег Гиців, Владислав Сачук, Сергій Сувала, Ярослав Ляховський - 14
46-48. Андрій Сиротяк, Богдан Тимовачак, Ігор Антощак - 13
49. Михайло Нагірняк - 12
50-51. Наталя Піцишин, Юрій Джура - 11
52-54. Володимир Шподарунок, Степан Питлак, Микола Середич - 10
55-59. Ярослав Бацала, Віталій Шніцар, Володимир Телюк, Богдан Чабан, Іван Яремко – 9
60-63. Юрій Гринач, Роман Януковський, Олександр Ільющенков, Олег Чунис -7
64-65. Роман Моргун, Андрій Пашко - 6
66-68. Василь Тріска, Андрій Демчук, Юрій Ковалишин - 5
69-70. Володимир Хом’як, Тарас Романишин – 4
71-72. Ната Мурашева, Оля Михалюк - 3

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected]