Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 15 турів і завершиться орієнтовно у середині листопада. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

1. Микола Сич
«Динамо» - «Карпати» 2-0
«Іллічівець» - «Волинь» 1-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 1-3
«Металіст» - «Ворскла» 3-0
«Металург» З – «Говерла» 2-1
«Металург» Д – «Арсенал» 1-2
«Таврія» - «Кривбас» 1-0

2. Ігор Зінкевич
«Динамо» - «Карпати» 1-1
«Іллічівець» - «Волинь» 1-2
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 0-2
«Металіст» - «Ворскла» 2-0
«Металург» З – «Говерла» 2-0
«Металург» Д – «Арсенал» 0-1
«Таврія» - «Кривбас» 1-1

3. Андрій Котельник
«Динамо» - «Карпати» 2-1
«Іллічівець» - «Волинь» 1-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 2-0
«Зоря» - «Шахтар» 0-2
«Металіст» - «Ворскла» 2-0
«Металург» З – «Говерла» 1-1
«Металург» Д – «Арсенал» 1-2
«Таврія» - «Кривбас» 1-0

4. Ігор Явор
«Динамо» - «Карпати» 3-0
«Іллічівець» - «Волинь» 0-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-0
«Зоря» - «Шахтар» 0-3
«Металіст» - «Ворскла» 3-0
«Металург» З – «Говерла» 1-1
«Металург» Д – «Арсенал» 1-1
«Таврія» - «Кривбас» 1-0

5. Юрій Кужій
Динамо 2-0 Карпати
Іллічівець 2-1 Волинь
Металіст 2-1 Ворскла
Дніпро 1-0 Чорноморець
Зоря 0-3 Шахтар
Таврія 1-1 Кривбас
Металург З 1 - 1 Говерла
Металург Д 1-2 Арсенал К

6. Андрій Щирба
«Динамо» - «Карпати» 2-0
«Іллічівець» - «Волинь» 1-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 0-2
«Металіст» - «Ворскла» 2-0
«Металург» З – «Говерла» 1-0
«Металург» Д – «Арсенал» 0-1
«Таврія» - «Кривбас» 0-1

7. Василь Тріска
Металіст — Ворскла 3:0
Динамо — Карпати 3:0
Іллічівець — Волинь 1:1
Дніпро — Чорноморець 3:0
Зоря — Шахтар 1:4
Таврія — Кривбас 1:1
Металург З — Говерла 2:1
Металург Д – Арсенал 1:2
8. Роман Клименко
Динамо - Карпаты 1:0
Металлург Д - Арсенал 1:1
Ильичевец - Волынь 1:0
Днепр - Черноморец 2:0
Заря - Шахтер 0:2
Металлист - Ворскла 2:0
Металлург З - Говерла 0:1
Таврия - Кривбасс 0:0

9. Андрій Новак
Динамо - Карпати 2-0
Іллічівець - Волинь 1-1
Дніпро - Чорноморець 3-1
Зоря - Шахтар 0-2
Металіст - Ворскла 2-1
Металург (З) - Говерла 1-0
Металург (Д) - Арсенал 2-2
Таврія - Кривбас 1-1

10. Руслан Скура
Динамо - Карпати 3-1
Іллічівець - Волинь 1-1
Дніпро - Чорноморець 2-1
Зоря - Шахтар 0-4
Металіст - Ворскла 1-1
Металург (З) - Говерла 1-2
Металург (Д) - Арсенал 1-1
Таврія - Кривбас 1-1

11. Остап Борис
Металіст - Ворскла 2-1
Динамо - Карпати 2-0
Іллічівець - Волинь 2-1
Дніпро - Чорноморець 2-0
Зоря - Шахтар 0-2
Таврія - Кривбас 1-0
Металург З - Говерла 1-0
Металург Д – Арсенал 1-1
12. Василь Танкевич
Динамо - Карпати - 2:1
Іллічівець - Волинь - 1:1
Дніпро - Чорноморець - 2:1
Зоря - Шахтар - 1:3
Металіст - Ворскла - 2:1
Металург З - Говерла - 1:0
Металург Д - Арсенал - 1:1
Таврія - Кривбас - 2:1
13. Юрій Михалюк
14.09. "Динамо" - "Карпати" 1:0
15.09. "Іллічівець" - "Волинь" 2:0
15.09. "Дніпро" - "Чорноморець" 3:1
15.09. "Зоря" - "Шахтар" 0:2
15.09. "Металіст" - "Ворскла" 3:0
16.09. "Металург" З - "Говерла" 1:1
16.09. "Металург" Д - "Арсенал" 0:2
16.09. "Таврія" - "Кривбас" 0:0
14. Андрій Косюра
Динамо - Карпати - 2:0
Металіст - Ворскла - 1:0
Іллічівець - Волинь - 1:1
Дніпро - Чорноморець - 3:1
Зоря - Шахтар - 1:4
Таврія - Кривбас - 1:0
Металург З - Говерла - 2:0
Металург Д – Арсенал - 1:2
15. Олександр Слободюк
Динамо - Карпати 4-0
16. Олег Гиців
Металіст - Ворскла - 2:0
Динамо - Карпати - 2:1
Іллічівець - Волинь - 3:2
Дніпро - Чорноморець - 2:0
Зоря - Шахтар - 0:2
Таврія - Кривбас - 3:1
Металург З - Говерла - 1:1
Металург Д – Арсенал - 1:3
17. Ярослав Бацала
Динамо - Карпати: 2-0
Іллічівець - Волинь 2-1
Дніпро - Чорноморець 2-0
Зоря - Шахтар 0-3
Металіст - Ворскла 2-0
Металург З - Говерла 0-1
Металург Д - Арсенал 1-2
Таврія - Кривбас 1-1
18. Оля Михалюк
Динамо - Карпати 3-1
Зоря - Шахтар 0-4
Дніпро - Чорноморець 2-0
Металіст - Ворскла 1-1
Іллічівець - Волинь 2-2
Таврія - Кривбас 0-1
Металург З - Говерла 2-1
Металург Д - Арсенал 2-2
19. Олег Коцовський
Динамо - Карпати 2-0
Іллічівець - Волинь 1-1
Дніпро - Чорноморець 2-0
Зоря - Шахтар 0-3
Металіст - Ворскла 2-0
Металург З - Говерла 1-1
Металург Д - Арсенал 1-1
Таврія - Кривбас 1-0
20. Роман Кречківський
Динамо - Карпати 2:0
Зоря - Шахтар 1:3
Дніпро - Чорноморець 2:1
Металіст - Ворскла 2:1
Іллічівець - Волинь 1:2
Таврія - Кривбас 2:1
Металург З. - Говерла 0:1
Металург Д. - Арсенал 1:2
21. Богдан Тимовчак
Динамо -Карпати 3-1
Дніпро-Чорноморець 2-0
Ілічівець — Волинь 2-1
Зоря - Шахтар 1-4
Металіст-Ворскла 2-0
Металург З — Говерла 2-1
Металург Д — Арсенал 1-1
Таврія — Кривбас 2-1
22.Олександр ЖЕЛІЗНИЙ
<<Динамо>> - <<Карпати>> - 3:1
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> - 1:1
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> - 1:0
<<Зоря>> - <<Шахтар>> - 0:2
<<Металіст>> - <<Ворскла>> - 2:1
<<Металург>> З - <<Говерла>> - 1:1
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> - 0:0
<<Таврія>> - <<Кривбас>> - 2:1

23. Андрій СИРОТЯК
<<Динамо>> - <<Карпати>> - 7:1
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> - 1:1
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> - 1:1
<<Зоря>> - <<Шахтар>> - 1:4
<<Металіст>> - <<Ворскла>> - 1:1
<<Металург>> З - <<Говерла>> - 1:1
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> - 1:1
<<Таврія>> - <<Кривбас>> - 1:1

24. Юрій ДЖУРА
<<Динамо>> - <<Карпати>> - 3:0
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> - 2:1
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> - 2:0
<<Зоря>> - <<Шахтар>> - 0:2
<<Металіст>> - <<Ворскла>> - 2:1
<<Металург>> З - <<Говерла>> - 3:1
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> - 1:1
<<Таврія>> - <<Кривбас>> - 1:0

25. Віталій ПАВЛИШИН
<<Динамо>> - <<Карпати>> - 1:0
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> - 2:0
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> - 3:1
<<Зоря>> - <<Шахтар>> - 1:3
<<Металіст>> - <<Ворскла>> - 2:1
<<Металург>> З - <<Говерла>> - 0:0
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> - 0:0
<<Таврія>> - <<Кривбас>> - 0:0

26. Ігор АНТОЩАК
<<Динамо>> - <<Карпати>> - 1:1
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> - 1:2
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> - 2:0
<<Зоря>> - <<Шахтар>> - 0:3
<<Металіст>> - <<Ворскла>> - 2:1
<<Металург>> З - <<Говерла>> - 1:0
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> - 2:2
<<Таврія>> - <<Кривбас>> - 1:1
27. Василь Старецький
Металіст – Ворскла 2:0
Динамо – Карпати 3:0
Іллічівець – Волинь 1:1
Дніпро – Чорноморець 3:1
Зоря – Шахтар 0:3
Таврія – Кривбас 1:0
Металург З – Говерла 2:1
Металург Д – Арсенал 1:1
28. Юрій Боруцький
«Динамо» - «Карпати» 2-0
«Іллічівець» - «Волинь» 1-2
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 0-3
«Металіст» - «Ворскла» 3-0
«Металург» З – «Говерла» 1-1
«Металург» Д – «Арсенал» 0-2
«Таврія» - «Кривбас» 2-0
29. Михайло Нагірняк
Динамо Київ – Карпати Львів 1:1
Іллічівець Маріуполь – Волинь Луцьк 1:1
Дніпро Дніпропетровськ – Чорноморець Одеса 2:0
Зоря Луганськ – Шахтар Донецьк 1:2
Металіст Харків – Ворскла Полтава 2:0
Металург Запоріжжя – Говерла Ужгород 1:0
Металург Донецьк – Арсенал Київ 0:1
Таврія Сімферополь - Кривбас Кривий Ріг 2:1
30. Роман Стречковський
«Динамо» - «Карпати» 3:0
«Іллічівець» - «Волинь» 2:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3:0
«Зоря» - «Шахтар» 0:4
«Металіст» - «Ворскла» 2:1
«Металург» З – «Говерла» 2:2
«Металург» Д – «Арсенал» 1:1
«Таврія» - «Кривбас» 2:1
31. Тарас Михайлишин
«Динамо» - «Карпати» 2-0
«Іллічівець» - «Волинь» 1-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 0-2
«Металіст» - «Ворскла» 2-1
«Металург» З – «Говерла» 1-2
«Металург» Д – «Арсенал» 1-1
«Таврія» - «Кривбас» 2-1
32. Володимир Крупчук
Динамо - Карпати - 2:0
Іллічівець - Волинь - 1:1
Дніпро - Чорноморець - 2:0
Зоря - Шахтар - 1:3
Металіст - Ворскла - 2:1
Металург З - Говерла - 2:0
Металург Д - Арсенал - 1:1
Таврія - Кривбас - 1:1
33. Роман Цюняк
«Динамо» - «Карпати» 1-0
«Іллічівець» - «Волинь» 2:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 2:0
«Зоря» - «Шахтар» 1-4
«Металіст» - «Ворскла» 2-0
«Металург» З – «Говерла» 0:0
«Металург» Д – «Арсенал» 1-0
«Таврія» - «Кривбас» 3-1
34. Степан Питлак
«Динамо»1 - 1«Карпати»
«Іллічівець»2 -1 «Волинь»
«Дніпро»3 -0 «Чорноморець»
«Зоря»0 - 4«Шахтар»
«Металіст»2 - 0«Ворскла»
«Металург» З1 –2 «Говерла»
«Металург» Д1 –1 «Арсенал»
«Таврія»2 -1 «Кривбас»
35. Наталя Піцишин
«Динамо» - «Карпати» 3:1
«Іллічівець» - «Волинь» 2:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 4:1
«Зоря» - «Шахтар» 2:2
«Металіст» - «Ворскла» 3:1
«Металург» З – «Говерла» 2:1
«Металург» Д – «Арсенал» 4:0
«Таврія» - «Кривбас» 0:1
36. Володимир Телюк
<<Динамо>> - <<Карпати>> 4-1
<<Іллічівець>> - <<Волинь>> 1-0
<<Дніпро>> - <<Чорноморець>> 2-0
<<Зоря>> - <<Шахтар>> 0-2
<<Металіст>> - <<Ворскла>> 2-1
<<Металург>> З - <<Говерла>> 0-2
<<Металург>> Д - <<Арсенал>> 1-0
<<Таврія>> - <<Кривбас>> 1-0
37. Роман Дмитришин
«Динамо» - «Карпати» 2-1
«Іллічівець» - «Волинь» 1-1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3-1
«Зоря» - «Шахтар» 1-3
«Металіст» - «Ворскла» 2-0
«Металург» З – «Говерла» 2-2
«Металург» Д – «Арсенал» 1-1
«Таврія» - «Кривбас» 2-1

38. Віктор Диченко
«Динамо» - «Карпати» 2:0
«Іллічівець» - «Волинь» 1:0
«Дніпро» - «Чорноморець»2:0
«Зоря» - «Шахтар» 0:3
«Металіст» - «Ворскла» 3:1
«Металург» З – «Говерла»1:0
«Металург» Д – «Арсенал» 2:1
«Таврія» - «Кривбас»1:1

39. Настя Васько
«Динамо» - «Карпати» 2:1
«Іллічівець» - «Волинь» 1:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3:1
«Зоря» - «Шахтар» 1:3
«Металіст» - «Ворскла»2:0
«Металург» З – «Говерла»1:0
«Металург» Д – «Арсенал» 1:1
«Таврія» - «Кривбас»1:0
40. Юрій Нагірняк
«Динамо» - «Карпати» 1:1
«Іллічівець» - «Волинь» 1:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 3:1
«Зоря» - «Шахтар» 0:3
«Металіст» - «Ворскла» 2:0
«Металург» З – «Говерла» 1:0
«Металург» Д – «Арсенал» 0:1
«Таврія» - «Кривбас» 2:1
41. Роман Бебешко
«Динамо» - «Карпати» 2:1
«Іллічівець» - «Волинь» 1:1
«Дніпро» - «Чорноморець» 2:0
«Зоря» - «Шахтар» 0:3
«Металіст» - «Ворскла» 3:1
«Металург» З – «Говерла» 1:1
«Металург» Д – «Арсенал» 1:1
«Таврія» - «Кривбас» 2:1