Завдяки партнерам нашого сайту переможців нагороджуватимемо після КОЖНОГО туру, навіть якщо їх буде декілька. Загалом, у конкурсі вболівальників-прогнозистів буде розіграний і грошовий приз у сумі 500 грн (нагорода переможцю за підсумками усіх турів), а також мобільний телефон, карта-абонемент в акпапарк «Пляж», товари від національного виробника спортивного одягу фірми «Корн».

Дебютний турнір пройде у 15 турів і завершиться орієнтовно у середині листопада. Планується, що у прем’єрному турнірі, окрім матчів УПЛ, прогнози також робитимуться на матчі Ліги Європи, Ліга Чемпіонів (тільки за участю українських команд) та Кубок України. Про це учасників турніру буде повідомлено додатково. Їх програма також буде розміщена на сайті Вголос.

Перед кожним туром чемпіонату УПЛ на сайті Вголос буде розміщена програма туру та час до якого потрібно буде відіслати результати матчів на email [email protected] Після завершення останнього матчу в турі будуть виставлені результати туру та турнірна таблиця.

За вгаданий рахунок матчу учасник конкурсу отримуватиме 3 бали, за вгаданий результат – 1 бал. Переможець туру також отримуватиме 3 бонусних бали. Якщо переможців туру буде декілька, то три бонусних бали ділитимуться на усіх переможців туру. Бонусних балів у матчах Кубка України, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів не буде.

Результати 1-ого туру і турнірна таблиця
1. Роман Клименко – 17 (14+3)
2. Борис Остап - 13
3-8. Андрій Котельник, Іван Хмеляк, Степан Питлак, Віталій Кулачковський, Микола Середич, Віталій Коцовський – 10
9-13. Іван Яремко, Роман Цюняк, Роман Бебешко, Андрій Косюра, Михайло Кавінський – 9
14-18. Василь Старецький, Настя Васько, Віктор Диченко, Василь Танкевич, Юрій Михалюк - 8
15-29. Ігор Зінкевич, Олександр Слобод юк, Святослав Макітра, Віктор Назаренко, Олег Чунис, Володимир Михальчук, Олександр Желізний, Роман Стречковський, Олег Косовський, Олексій Чиж, Роман Девіняк – 7
30-38. Віталій Крутяков, Володимир Крупчук, Роман Дмитришин, Андрій Сиротяк, Юрій Кужій, Руслан Скура, Андрій Новак, Андрій Пашко, Петро Зінчук - 6
39-44. Борис Санін, Тарас Паладій, Андрій Щирба, Ярослав Ляховський, Богдан Чабан, Юрій Ковалишин - 5
45-52. Микола Сич, Юрій Боруцький, Володимир Хом’як, Артур Гриник, Богдан Тимовчак, Ігор Явор, Віталій Павлишин, Тарас Романишин – 4
53-54. Наталя Піцишин, Віталій Шніцар - 3
55. Ігор Антощак – 1

Нагадаємо, долучитися до конкурсу можна з будь-якого туру. Свої прогнози надсилайте на email [email protected] Програма другого туру буде опублікована на нашому сайті 20 липня.