Конкурс відбуватиметься у 20 турів. Переможець стане відомим 11 грудня. За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 очко. Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців.

Сьогодні, 9 грудня, стартує останній тур конкурсу. Відтак, у когось взагалі немає шансів на перемогу, а в когось вони хороші. Спрогнозуємо, що боротьба в останньому турі розгорнеться не на жарт і від багатьох учасників очікуватимемо на несподівані прогнози.

Прогнози на 20 тур УПЛ

1. Павло Пилипчук
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0:0
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст 0:2
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо 0:2
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець 2:0
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла 1:0
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря 2:0
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець 2:1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0:2

2. Андрій Косюра
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0:0
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст 0:2
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо 0:2
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець 2:0
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла 1:1
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря 3:1
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець 1:0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0:2

3. Роман Цюняк
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0:0
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст 0:2
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо 0:2
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець 1:0
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла 1:1
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря 1:0
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець 2:0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1:4

4. Олег Зубарук
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1:1
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст 0:2
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо 1:2
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець 3:0
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла 0:0
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря 1:0
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець 1:0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0:2

5. Богдан Пастернак
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1:2
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст 0:3
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо 1:0
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець 2:1
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла 2:0
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря 3:0
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець 2:2
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1:2

6. Борис Санін
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-2
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 0-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 1-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 1-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-3

7.Богдан Тимовчак
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 2-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-1
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 1-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-1

8. Василь Старецький
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-0
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-3

9. Василь Танкевич
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-1
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-1
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 1-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 0-0
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 3-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0-1

10. Мстислав Коцький-Боб’як
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія – 1:1
10.12.2011 13:30 Олександрія – Металіст – 0:1
10.12.2011 16:00 Карпати – Динамо – 1:1
10.12.2011 17:30 Дніпро – Чорноморець – 3:1
10.12.2011 19:30 Арсенал – Ворскла – 2:2
11.12.2011 13:30 Металург – Зоря – 1:0
11.12.2011 15:30 Волинь – Іллічівець – 2:1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар – 1:3

11. Віталій Павлишин
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 1-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 0-0
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 3-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 2-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-3

12. Юрій Джура
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 2-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-3
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 3-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0-3

13. Олександр Желізний
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 1-1
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 3-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 0-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 1-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 3-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-2

14. Андрій Сиротяк
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-4
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-5
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 0-3
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 1-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 4-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 4-2
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-0

15. Олег Гиців
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-2
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 3-2
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-1

16.Олег Бабій
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 1-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 2-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 1-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 3-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0-1

17. Віктор Диченко
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-0
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 1-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-2

18. Настя Васько
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-3
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 0-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 1-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-3

19. Ярослав Бацала
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-2
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 1-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 1-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-1

20. Андрій Новак
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-1
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 4-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-0
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 3-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-2

21. Максим Качурівський
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 1-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-3
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-0
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 2-0
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 3-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0-2

22. Руслан Скура
09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-1
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-1
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-2
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-1
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 3-1
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 0-2

23. Володимир Крупчук

09.12.2011 19:15 Оболонь – Таврія 0-0
10.12.2011 13:30 Олександрія - Металіст 0-2
10.12.2011 16:00 Карпати - Динамо 1-0
10.12.2011 17:30 Дніпро - Чорноморець 2-1
10.12.2011 19:30 Арсенал - Ворскла 1-2
11.12.2011 13:30 Металург - Зоря 2-0
11.12.2011 15:30 Волинь - Іллічівець 2-0
11.12.2011 17:30 Кривбас – Шахтар 1-2

Турнірна таблиця після 19-ти турів
1. Віталій Павлишин – 135,5 (119+7,5)
2.. Віктор Диченко – 135,1 (121+5,1)
3. Олег Бабій – 130 (127+3)
4. Василь Старецький – 129,6 (126+3,6)
5. Володимир Крупчук – 126 (116+6)
6-7. Роман Цюняк – 120 (117+3)
6-7. Андрій Косюра – 120 (117+3)
8. Олександр Желізний – 118,1 (116+2,1)
9. Настя Васько – 116,5 (109+7,5)
10. Богдан Пастернак – 108
11. Володимир Михальчук – 106,5 (105+1,5)
12. Василь Танкевич - 106
13. Андрій Новак – 103,6 (103+0,6)
14. Олег Зубарук – 102,6 (102+0,6))
15. Ярослав Бацала – 101
16. Богдан Тимовчак – 99
17. Павло Пилипчук– 96
18-19. Мстислав Коцький-Боб’як – 89
18-19. Руслан Скура – 89 (86+3)
20. Максим Качурівський – 87
21. Андрій Сиротяк – 86,5 (85+1,5)
22. Іван Дупнак - 67
23. Олег Гиців – 62
24. Олександр Гливинський – 59 (56+3)
25. Юрій Джура – 47
26. Юрій Борачок – 32
27. Борис Санін – 19
28. Роман Трайтурак - 17
29. Роман Сенько - 15
30. Віктор Яремус - 11
31. Павло Сентий – 10
32. Мирослав Новосад – 9
33-34. Ігор Циганик – 8
33-34. Сергій Сувала – 8
35. Олександр Паук – 6
36. Василь Турків – 3

Наступний чемпіонат прогнозів розпочнеться восени. Свої варіанти його проведення відсилайте на скриньку [email protected]