Як повідомляє avianews.com, комісія Мінінфраструктури, яка розглядала документи кандидатів на посаду, з 13 осіб змогла вибрати тільки одного, тоді як положення про конкурс вимагало, щоб у фінал пройшли від двох до п'яти осіб.

У відомстві повідомили, що за результатами розгляду пакетів документів тільки сім претендентів на посаду голави аеропорту «Львів» відповідають кваліфікаційним вимогам.

«Вислухавши конкурсні пропозиції учасників, комісія ухвалила рішення, що пропозицію одного кандидата можна вважати найкращою. Решту пропозиції було відхилено через те, що їх реалізація не забезпечує належну ефективність управління підприємством», – пояснили в прес-службі Мінінфраструктури. Після цього комісія рекомендувала міністру інфраструктури Андрію Пивоварському оголосити новий конкурс.

Нагадаємо, перша спроба знайти постійного керівника аеропорту «Львів» провалилася на початку року, оскільки один з кандидатів, що не пройшов у наступний етап відбору, подав позовну заяву до Дніпропетровського окружного адміністративного суду, який призупинив рішення міністерства про проведення конкурсу.

У квітні цього року міністр інфраструктури призначив в. о. гендиректора аеропорту «Львів» колишнього топ-менеджера МАУ й «Авіаліній Харкова» Дмитра Шинкарчука.