Про це повідомляє Футбол 24 з посиланням на terrikon.

«Тільки вчора хлопцям говорив про те, що у Ярмоли мотивація буде зашкалювати. Він буде щасливий, як ніколи. Андрій чекав вчорашнього дня багато років. Нарешті це сталося. Я його вітаю. Не тільки я радий, але і вся Україна. Йому підходить німецький футбол, це хороша ліга. Легко точно не буде. Не можна сказати, що Андрій відразу ж буде стабільно грати. Можуть бути такі моменти, що десь не потрапить до складу. Тому що піде час на адаптацію, з цим змушений зіткнутися будь-який легіонер. Перш за все, потрібно швидше освоїтися. Головне – хоч якось схопити мову, хоча б англійську знати. Тоді буде набагато легше.

Для мене Луческу є особливим подразником. Скільки ми грали проти Шахтаря в чемпіонаті України – завжди були заведені. Тому буду подвійно радий перемозі над Луческу.

Проблеми в нападі? Ви вважаєте, що Бєсєдін та Кравець є слабкими? Так, може немає постійної практики. Але вони виходять – і відразу ж забивають в чемпіонаті. Цього достатньо. Я в них вірю.

Хвилювання? Всі хлопці пройшли через це. Більш того, граємо вдома. Так що ніяких нервів. Для нас заповнені трибуни «Металіста» – це тільки додатковий плюс і надмотивація», – зазначив Коноплянка.