Вчора на сесії Львівської міської ради лише 17 депутатів проголосували за дострокове припинення його повноважень.

Як інформує кореспондент Вголосу, обурений Панкевич пішов із сесійного засідання.

Перед цим він заявив, що в понеділок відбулося засідання міністрів закордонних справ країн ЄС і три країни, в тому числі Нідерланди, висловили свої сумніви щодо готовності виконання Україною всіх умов для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, при формуванні порядку денного Богдан Панкевич  вкотре звернувся з проханням позбавити його депутатського мандату.

Як відомо, він одночасно є Почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові. Втім, згідно з законодавствам не може поєднувати депутатську діяльність та пост консула.

Раніше депутати переносили розгляд цього питання, оскільки чекали роз’яснення від Міністерства закордонних справ.

Свободівець Любомир Мельничук пропонував перенести це питання і вчора, втім депутатам для цього забракло одного голосу.

«Ситуація є до кінця не врегульована в законодавчій площині. Не  варто позбавляти колегу депутатських повноважень, який є хорошим і активним депутатом», – зазначив Мельничук.

Втім, Панкевич заявив, що під загрозою закриття Консульство Нідерландів.

«Я протестую проти такого трактування, МЗС на запит міської ради дало відповідь, після отримання відповіді голосування було негативним. Всі розмови про мою велику активність і потрібність я розцінюю як фарисейство», – заявив він.

Як підозрюють депутати, Панкевича у міській раді хочуть замінити на представника «Самопомочі» Любов Давидович, яка є наступною у списку РХП.