Британський гурт «Blueneck» творить свою музику для тих, хто любить занурюватися у себе. Вокаліст «Blueneck» Дункан Аттвуд вважає, що їхня музика не лише глибока, але й має епічний харктер.

Впродовж своєї десятирічної кар’єри музиканти розвивали те, що за стилем відносять до пост-року. Музика туманного альбіону переповнена ембієнтними пасажами, нечастими звуками піаніно і могутніми гітарними акомпонуваннями, до яких додається приємний і трохи сумний вокал. Треки відносять слухача до глибин неосяжної краси та потужності, він опиняється у світі, побудованому з тендітних емоцій та піднесених ритмів. Зважаючи на таке багатство звучання, складається враження, що там задіяний цілий оркестр, група сесійних музикантів. Неймовірно, але таку широчезну музику творять всього 4 людини, які зібралися як гурт у 2000 році, експерементуючи у грі та дізнаючись про спільну любов до таких позажанрових гуртів, як Mogwai, Godspeed! You Black Emperor, Sigur Rós, Radiohead (зокрема, часи Kid A і Amnesiac) та Björk. Результатом цього став потужний і абсолютно унікальний стиль, задяки якому виконання Blueneck неодмінно зачіпає сутність слухача, вживу то чи у записі.

Разом з «Blueneck» виступить український гурт «AL.ko_kc». Гурт, який утворився кілька років тому і продовжує функціонувати у м. Долина Івано-Франківської обл. Саме оточення, місце, де живуть хлопці (за словами деяких прихильників), впливає на те, що вони творять, адже музика виходить розлога, атмосферана і чітка. Літом 2009 року записали перший EP. Тепер продовжують змінюватися у своїй творчості, рости і набувати нового якіснішого та привабливішого звуку.