Обрати достойного главу держави, яким є Віктор Янукович, закликали виборців представники Координаційної ради демократичних сил Львівщини на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича.
„До виборів Президента України залишились лічені години, і у неділю, 21 листопада 2004 року, Україна стане перед вирішальним у своїй новітній історії вибором. Одночасно цей вибір є також відповідальним і доленосним, оскільки стоїмо на роздоріжжі двох шляхів — прямого й манівцями. Один із них веде до реалізації інтересів простих людей та майбутнього наших дітей. Інший — до втрати не лише національної самобутності, а й державної незалежності. Тож, перед тим як зробити крок у той чи інший бік, необхідно задуматися: обираємо стабільність, злагоду й добробут чи підемо шляхом розбрату, неспокою та обману.
Прямий шлях до стабільності українським громадянам пропонує чинний прем'єр-міністр України, кандидат у Президенти Віктор Янукович. Його впевнені, виважені кроки - це кроки всієї держави, всього народу України до економічного розвитку, заможності кожної родини. І доведенням цього є дворічна діяльність Віктора Януковича на посаді глави уряду — збільшення розміру пенсій та стипендій, зарплати, стабільність гривні, покращення матеріального становища військовослужбовців та працівників бюджетних установ, збільшення соціальної допомоги незахищеним категоріям громадян та адресної допомоги жінкам при народженні дитини тощо. Коаліційний уряд України на чолі з Віктором Януковичем зумів стабілізувати на узгодженому рівні ціни на паливо та продукти харчування. У результаті, можна беззастережно зробити висновок, що впродовж двох останніх років прем'єр-міністр України Віктор Янукович зумів виконати чималий масштаб роботи щодо стабілізації економіки держави, чого не вдавалося зробити жодному з його попередників. І це дає усі підстави для впевненості, що саме такий глава держави зможе втримати на належному рівні всі урядові здобутки та створити сприятливі умови для подальшого розвитку української економіки. Віктор Янукович своїми конкретними справами, щоденною роботою створює базу для реалізації своєї передвиборчої програми. Фактично, кандидат у Президенти України Віктор Янукович реалізацію своїх програмних пропозицій розпочав ще два роки тому — 21 листопада 2002 року, коли кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем'єр-міністра коаліційного уряду підтримала значна більшість парламентаріїв, серед яких було чимало "нашоукраїнців".
21 листопада 2004 року ми, український народ, маємо можливість самостійно долучитися до економічного утвердження та процвітання нашої держави, формування передумов майбутнього нашої нації. Скористаймось цією можливістю та дамо шанс Україні стати в ряди розвинених та самодостатніх країн! Наш вибір — стабільне сьогодення, що веде в успішне майбутнє! Наш вибір — Віктор Янукович!”, — йдеться у зверненні до виборців.