Координаційна рада демократичних сил на підтримку Віктора Януковича, засуджуючи прояви екстремізму та неповаги до чинного законодавства, закликає усіх мешканців Львівщини до спокою, витримки, злагоди. Про це йдеться у заяві Координаційної ради демократичних сил на підтримку Віктора Януковича до мешканців Львівщини.
Тільки за таких умов можливий діалог, суспільно-політична стабільність безпека і добробут в кожній домівці – йдеться у заяві.
Координаційна рада демократичних сил на підтримку Віктора Януковича закликає усі політичні та громадські організації, усіх мешканців Львівщини висловити підтримку демократії та забезпечити громадський спокій.
У заяві також йдеться про те, що акції масової непокори виплескуючи обіч себе не тільки емоції та агресію, але й створюють незручності для тисяч людей.
Але найстрашнішим координаційна рада демократичних сил на підтримку Віктора Януковича вважає те, що у вий організованого опозицією „політичного балагану” втягуються молоді люди. „Таке собі гуляй-поле, яке не має нічого спільного з демократією” – йдеться у заяві.
Координаційна рада демократичних сил на підтримку Віктора Януковича назвала нелегітимним оголошення недовіри ЦВК, а рішення про перемогу "вуличного президента" і його інавгурацію протизаконними.
„І на противагу східним та південним областям, які створюють у державі 80 % ВВП, Львівщина вже кілька днів не працює, мітингує, ставить під загрозу конституційний лад”, - йдеться у заяві.
У ній також повідомляється, що на громадян, які 21 листопада віддали свої голоси за Віктора Януковича, здійснюється моральний та психологічний тиск, вони зазнають цькування, їх залякують і чинять над ними самосуд. Координаційна рада демократичних сил на підтримку Віктора Януковича вважає, що таким чином, в області нівелюється право на вільне волевиявлення, реанімується непримиренність до іншої думки та вибору.