Координаційна рада коаліції політичних Львівщини на підтримку кандидата у президенти України Віктора Януковича закликає керівництво виборчого штабу Віктора Ющенка не вчиняти політичних провокацій під час матчу між збірними з футболу України та Грузії, що відбувається сьогодні у Львові, — повідомила прес-служба Львівського обласного громадського виборчого штабу Віктора Януковича.
Координаційна рада коаліції політичних Львівщини на підтримку кандидата у президенти України Віктора Януковича звернулася до голови Львівської ОДА Олександра Сендеги, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сало, начальника УСБУ у Львівській області Володимира Хімія та керівника виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області Петра Олійниказ проханням зробити все можливе, щоб не був зірваний матч між збірними України та Грузії, що відбуватиметься у Львові.
Сподіваємося, що ні одна із політичних сил не використовуватиме його у своїх цілях. Однак ми, представники коаліції політичних сил Львівщини на підтримку кандидата у президенти Віктора Януковича, занепокоєні інформацією, котру 11 жовтня розповсюдила прес-служба виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області про те, що сьогодні під час футбольного матчу можливі провокації. Вчора таку ж інформацію озвучив керівник виборчого штабу Віктора Ющенка на Львівщині Петро Олійник, — йдеться у зверненні.