- Не можна «гребти усіх під одну гребінку», як наразі намагаються зробити штучно наші ЗМІ. От є там група «вигнанців» і от вони бідні нещасні та тому подібне. Я хочу запевнити, що до кожного з футболістів був індивідуальний підхід і так само хочу запевнити, що кожен з футболістів, після того, як команда вийшла з відпустки, висловив своє бачення ситуації. Кожному футболісту було запропоновано перейти на трошки інші умови контрактів. Це продиктовано фінансовою ситуацією, яка виникла в клубі, власне, як би ми цього не хотіли, але економіка - це велика частина діяльності такого проекту, як футбольний клуб. Були футболісти, які відразу ж заявили, ще не вислухавши жодної пропозиції, заявили про те, що вони не бачать себе в ФК «Карпати» та не хочуть надалі продовжувати кар'єру у Львові. Я можу назвати прізвища цих футболістів: Леван Кенія, Мортаз Даушвілі, Михайло Кополовець.

Леван Кенія має пропозицію, ми обговорюємо пропозицію стосовно цього футболіста з «Фортуною Дюссельдорф». Даушвілі теж каже, що має пропозицію, але наразі на папері ми її не бачили. От така ситуація по цих гравцях.

Є футболісти, з якими клуб не бачить перспектив подальшої співпраці. Ці футболісти власне виставлені на трансфер і шукають собі нове місце роботи.

Джерело: footballua.tv