Корупцію в Україні можна побороти лише одним способом – знищивши олігархію.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив заступник голови ВРУ (2012-2014 рр.), ветеран російсько-української війни Руслан Кошулинський.

“Борючись із корупцією” в Україні, на жаль, знімають тільки “вершки”. До кореня так і не доходять. А корінь – це олігархія, яка повністю контролює всю країну. Купили силові органи, купили суддів, поставили депутатські фракції. Куди не пнися – вони все контролюють.

От чому в нас з’явилися антикорупційні органи? Бо міжнародні партнери побачили, що судова реформа – не вдалася, поліцейська реформа – не вдалася, то, може, хоч це спрацює! Буде нарешті хоч якийсь орган, непідконтрольний олігархам! Може, хоч САП і НАБУ будуть їм протистояти! Тому дуже важливе завдання, яке сьогодні стоїть перед країною – дати можливість антикорупційним органам залишитися незалежними від олігархів”, – зазначив політик.

Як олігархи знищують економіку України, Руслан Кошулинський пояснив на прикладі Львова:

“У нас московський олігарх купує за безцінь один із найпотужніших виробників – Львівський автобусний завод. За сприяння місцевої влади його зумисно знищує. За це місцевій владі – ніякого покарання. За це Чуркіним – ніякого покарання. А заводу – немає! І напротивагу подивіться на Івано-Франківськ. Там міський голова наш, свободівець – Руслан Марцінків. Щоби олігархи не знищили місцевий локомотиворемонтний завод, він викупив його у комунальну власність міста. Створив купу робочих місць і фактично відразу місто почало заробляти на цьому заводі! Отже можна боротися – головне бажання!”

Повний запис ефіру дивіться тут: