Ігор Корнат нагадав, що він оголосив про своє бажання балотуватися в нардепи в Сокальському окрузі (№124) приблизно два тижні тому. Таке своє рішення він пояснив тим, що тривалий час працює на окрузі, зокрема з молодими виборцями. Крім того, він мав свою програму  з власним вирішенням актуальних проблеми регіону. 

Корнат наголосив на тому, що від самого початку він не позиціонував себе як суперник до погодженого кандидата від «Батьківщини» і «Свободи» Степана Курпіля. Він додав, що ніколи не критикував цього кандидата, а своєю роботою щодо мобілізації виборців навпаки хотів збільшити підтримку опозиції серед громади округу. 

За словами Ігоря Корната, до нього звернувся керівник Львівського обласного штабу «Батьківщини» Степан Кубів, який запропонував реалізувати програму Ігоря Корната спільно з програмою погодженого кандидата від опозиції. 

«Хочу заявити сьогодні, що я знімаю свою кандидатуру з виборчих перегонів у 124-му виборчому окрузі. Знімаю її на користь кандидата від об’єднаної опозиції Степана Курпіля. Відповідно хочу зазначити, що ті цілі і ті програмні засади основні і ключові будуть внесені в програму кандидата від об’єднаної опозиції Степана Курпіля, про що ми домовилися із керівником штабу і безпосередньо із кандидатом від об’єднаної опозиції», – розповів Ігор Корнат. 

Степан Кубів повідомив, що Ігорю Корнату запропонували стати  заступником керівника виборчого штабу «Батьківщини» у Червонограді, на що він уже дав свою згоду. 

Нагадаємо, після зняття Ігоря Корната з виборчих перегонів в окрузі залишилося 12 кандидатів в нардепи.