Олег Соскін зазначив, що поняття об’єднаної опозиції вже не існує, бо є просто об’єднана партія «Батьківщина».

«Я нікого там не хочу ображати, але коли потоп був, то Ной збирав «кожної тварі по парі». От вони там в «Батьківщині» кожної тварі по парі і зібрані. Тому це якийсь такий вінегрет, олів’є, окрошка – все зібрано. Зрозуміло, що там щось знайти дуже складно», – наголосив лідер УНКП.

Олег Соскін пояснив, що УНКП не йшли за списком, бо не хотіла, аби люди плуталися у виборі.

«Ми не хотіли створювати такий процес, коли б люди плуталися, за кого їм голосувати. Вважаємо, що реальна сила – це є «Свобода». «Свободу» треба підтримувати по спискам однозначно. І ми не ставили своїх кандидатів в одномандатних округах, щоб з ними не поборюватися у Львівській області», – розповів директор Інституту трансформації суспільства.

Він зазначив, що як політичні суб’єкти він розглядає лише ВО «Свободу», ВО «Батьківщину» і Партію регіонів.

«Якщо люди голосують за списки, з моєї точки зору, є тільки два вибори: або за вінегрет «Батьківщину», а краще за «Свободу», зрозуміло, що проти Партії регіонів. Королевська – це проект, Кличко – це проект. Боксер – лідер партії, це просто смішно, це ганьба для будь-якої нації. Це тільки в нас таке може бути. І це ознака карнавальної нації. Комуністи – це злочинці», – розповів лідер УНКП.

Він наголосив, що на мажоритарці не можна голосувати за тих кандидатів, які починають дарувати подарунки чи давати гроші.

«Якщо тільки самовисуванець починає давати якісь гроші, подарунки, значить це підкуп. Той, хто дає гроші і подарунки – це представник диявола, і він хоче купити у людей їхні голоси і їхні душі», – наголосив Олег Соскін.

Нагадаємо, Соскін Олег зареєстрований кандидатом до ВРУ по 117-му окрузі Львова від УНКП.