«Читаючи оперативні зведення з МВС, знайшов цікаву інформацію: 25 грудня 2012 року в Луганську до міліції надійшла заява від міністра соціальної політики Наталії Королевської. Вона заявила, що вдень, 9 грудня, на вулиці Луганська втратила диплом про закінчення Східноукраїнського Національного університету імені Даля», - пише Москаль у Facebook.

Він пише, що за день до звернення Королевської до міліції Віктор Янукович призначив її міністром. «Королевська звернулася до міліції саме тоді, коли треба було подавати документи до відділу кадрів, і забула це зробити протягом усього часу з 9 грудня», - зазначив політик.

«Очевидно, що у відділі кадрів просто нічого було показувати. Про що це говорить? Про відсутність документа про вищу освіту, або про процес легалізації документа з очевидними недоліками?», - запитує Москаль.

Нагадаємо, 24 грудня лідер партії Україна - Вперед! Наталія Королевська, яка в ході виборів позиціонувала себе як опозиційного політика, була призначена міністром соціальної політики України.

Джерело: Кореспондент